Crystal X

0
514
Ücretsiz | 165 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Crystal X, virüsleri, trojanları ve kötü niyetli programları tespit eden bulut tabanlı sistemi sayesinde dosyalarınızı böyle bir işlemi gerçekleştirecek İnternet sitelerinde taramanıza izin verir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Bulut Tabanlı Antivirüs Programı

Crystal X, kötü niyetli programları algılayan ve sisteminizden çıkaran güvenilir bir araç olan basit ve etkili bir yazılım parçasıdır. Kötü amaçlı yazılımlara, Truva atlarına, virüslere, spamlara ve İnternet’te gizlenen diğer tehditlere karşı hızlı bir algılama algoritması ile geldiğinden, gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızda meydana gelen değişiklikler hakkında derhal haberdar olursunuz.

Ana pencere, tüm olayları izlemenize ve sisteminizi sürekli olarak izleyecek olan ‘Checkup’ modunu başlatmanıza izin verir.

Dahası, uygulama VirusTotal, Valkyrie, CAMAD veya Nicta Tech ile dosyalarınızı online olarak taramanıza yardımcı olan verimli bir modül içerir. Bu konuyla ilgili olarak, sisteminize herhangi bir kötü amaçlı yazılım sunulmadığından, programlarınızın davranışını değiştirerek veya kişisel verilerinizi çaldığından emin olabilirsiniz.

Crystal X, tüm özelliklerini kullanabilmek için yüklemenizi gerektirmediğinden, buluta hemen bağlanacak ve böylece belirli programları kara listeye alabilir veya bunları Beyaz Listeye taşıyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayarlar bölümü, izlemek istediğiniz dosya türlerini ve dizin yollarını seçmenizi, koruma modunu etkinleştirmenizi, güvensiz programları bloke etmenizi ve ihtiyaçlarınıza en uygun “Normal Kontrol”, “Gelişmiş Kontrol” ve “Hızlı” kontrol modlarını seçmenizi sağlar.

Çeşitli bilgisayar kullanıcılarından depolanan tüm verileri toplayan Crystal X, kendinizi ve belgelerinizi en son virüslerden ve kötü yazılım saldırılarından korumanıza yardımcı olur. Bir bulut platformuna bağlandığından ve dosyalarınızı doğruladığı için yine de bir İnternet bağlantısı gerekli bir gerekliliktir.

Crystal X, özellikle bilgisayarınızı virüs saldırılarına ve kötü niyetli programlara karşı korumak isteyen kullanıcılar için, ayrıca dosyaları virüslere karşı ücretsiz kontrol eden İnternet sitelerindeki çeşitli belgeleri ve klasörleri taramak için kullanışlıdır.

Crystal X Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.0.20
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here