CryptoPrevent

0
530
Ücretsiz | 10.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

CryptoPrevent, bilgisayarınızın en savunmasız yerlerini koruyarak bilgisayarınızı CryptoLocker virüsünden korumayı amaçlayan yardımcı programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

CryptoLocker Virüsü Kaldırma Programı

Sistem güvenliği gittikçe daha da önemli bir hale geldiğinden, İnternet’te yaygınlaşan kötü amaçlı yazılım sayısında da artış olmaktadır.

Bilgisayarınızı, CryptoLocker solucanına karşı koruyun

CryptoPrevent, herhangi bir değişiklik türüne karşı dosya sisteminizin en hayati konumlarını güvence altına alarak sisteminizi CyrptoLocker solucandan korumak için tasarlanmış bir yazılım yardımcı programıdır. Buna ek olarak, aynı zamanda virüs bulaşma işaretleri olan syskey.exe veya cipher.exe gibi çeşitli işlemlerin yürütülmesini önler.

Bilgisayarlar konusunda çok tecrübeli değilseniz, uygulama istediğiniz koruma seviyesini seçmenizi ve her şeyin otomatik olarak ele alınmasını sağlar. Alternatif olarak, güvenlik ayarlarını özelleştirmek isterseniz işlevleri de bulabileceğiniz gelişmiş yapılandırma seçeneklerine erişebilirsiniz.

Şüpheli programları ve dosyaları tarayın

Güvenliği artırmak için CryptoPrevent, belirli dosya biçimlerini yakından izlemek ve uygulama tarafından engellendiğinde sizi uyaran kullanılan birkaç filtre modülünü etkinleştirmenizi sağlar. Zahmete girmek istemiyorsanız, engelleme işlemini izin almaksızın sessiz modda gerçekleştirmek de mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Deneysel filtreleme modülleri ile ilgili olarak, şüpheli EXE ve COM dosyalarını engellemek ve filtrelemek için kullanılabilir, ancak sistem hataları ve diğer ciddi yan etkilere neden olabileceğinden bunları etkinleştirmeden önce dikkat etmeniz önerilir. Buna ek olarak, geçici olarak arşivlerden ayıklanan yürütülebilir dosyaların çalışmasını da engelleyebilir, aynı zamanda bcdedit.exe dosyasının çalıştırılmasını engelleyebilirsiniz.

Güçlü bir sistem koruma programı

Uygulamanın sizi esas olarak CryptoLocker solucanına karşı savunmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen CryptoPrevent, sisteminizi tüm diğer benzer tehditlere karşı korumanın yanı sıra hassas dizinlerinize değişiklikler getirmeye çalışan herhangi bir virüs için de iyi bir yoldur.

Buna ek olarak, kullanıcı arayüzü, her işleve ilişkin çok miktarda dokümantasyon içerir; bu da, tercihlerine bağlı olarak herkesin uygun güvenlik seviyesini seçmesini kolaylaştırır.

CryptoPrevent Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.0.4.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here