Cracklock

0
680
Ücretsiz | 1.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Cracklock programı ile İnternet’te yaygınlaşan birçok virüs ve bunlardan bazılarını ortadan kaldırabilirsiniz. Programda bulunan özel kaldırma araçları bulunmaktadır. Örneğin, Cracklock sözde son 30 günde bulaşmış olan virüslerden kurtulma konusunda özellikle etkilidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Cracklock’u yüklerken, kullanıcılar Windows’un kabuk uzantısına uygulamayı entegre etmeyi veya Cracklock PATH ortam değişkenine eklemeyi seçebilirler. Tam olarak bu ayarların ne anlama geldiğinden emin değilseniz, varsayılan yapılandırmayla sadık kalmaları önerilir.

Cracklock’un arayüzü basit ve kullanıcı dostu bir seçenektir. Temel olarak, son 30 gün içinde kullandıkları belirli bir shareware yazılıma artık erişemeyen kullanıcılar bunu Cracklock kullanarak düzeltebilir ve erişimi tekrar kazanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama temel olarak seçilen yürütülebilir dosyayı, kullanıcı tarafından seçilen tarih ve saatle, sanal bir tarih veya geçerli saat dilimine karşılık gelen saatle birlikte enjekte eder.

Öte yandan programın, 2000 yılından sonra geliştiriciler tarafından bozulmaması için başarıyla geliştirildiği görülüyor.

Kısacası, Cracklock, programcılara ve genel kullanıcılara, yazılım enjekte etme veya son 30 günde virüs bulma konusunda bazı becerilere sahip olması koşuluyla, kullanışlı olabilir. Yeni başlayanlara bu programdan çekilmeleri önerilir; çünkü bazı programlardaki saat ve tarihin hatalı olarak değiştirilmesi çökmeler veya yanıt vermeyen uygulamalara neden olabilir.

Cracklock Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.9.45
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here