CPU-Z

0
750
Ücretsiz | 1.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

CPU-Z isimli programı bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınızın RAM, işlemci, anakart gibi ayrıntılı donanım bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bilgisayarın Donanım Bilgilerini Öğrenme Programı

Herhangi bir bilgisayar kullanıcısı için gerekli olan CPU-Z, bilgisayara ait sistem ve donanım bilgisini tek bir yerde toplayan ücretsiz bir programdır. Program basitlik ve verimlilik sayesinde bilgisayar verilerini görüntüleme kategorisindeki diğer birçok programı geride bırakıyor. Ayrıca CPU-Z’yi bilgisayarınıza kurmak çok az zaman ve az çaba gerektirir. CPU-Z programının kullanımı da oldukça basittir.

Donanım ayrıntılarını görüntüleme, rapor oluşturma ve verileri doğrulama işlemlerini yapabilirsiniz. İşlemciRAMCPU, önbellek, anakart, bellek, ekran kartı ve grafik bilgileri gibi pek çok donanım bilgisi CPU-Z aracılığıyla sizlere gösterilir. Bazı detaylar gerçek zamanlı olarak gösterilir, örneğin geçerli çekirdek, veri yolu hızı ve FSB derecelendirmesi. Tüm veriler, daha yakından incelenmek ve saklanmak için düz metin belgesine veya HTML dosyasına aktarılabilir.

CPU-Z programıyla bilgisayarınızın işlemci performansını test edebilirsiniz. CPU-Z ile overlock işlemi yapabilirsiniz.

CPU-Z Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.83
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here