Counter Terrorist Strike Shoot (Android)

1
1080
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Counter Terrorist Strike Shoot oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz olarak indirerek mobil cihazlar için aksiyon dolu Counter Strike benzeri savaş oyununu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Counter Strike Savaş Oyunu

Counter Terrorist Strike Shoot oyununda iki takım bulunmaktadır. Karşılıklı savaş için Counter ya da Terörist takımlarından birisini seçip oyunu başlıyorsunuz. Her iki takımda da aynı sayıda asker bulunuyor ve iki takımda birbirini mağlup etmeye çalışıyor. Oyunda çeşitli stratejiler uygulayarak karşı tarafı mağlup etmek için planlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Oyuna başlarken istediğiniz silahlardan birisini seçiyorsunuz ve yanınıza çeşitli savaş aksesuarları alabiliyorsunuz. Oyun makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve el bombaları ile donatılmıştır. Bunlarla sizden istenen görevleri tamamlamanız isteniyor. Harita sayesinde savaş halindeyken yönünüzü kaybetmiyorsunuz.

Counter Terrorist Strike Shoot oyununda gerçekçi üç boyutlu grafikler bulunmaktadır. Ses özellikleri ve ekran grafikleri oldukça gelişmiştir. Ekranın sol alt bölümünde bulunan kontrol yardımıyla yön değiştirebilirsiniz. Oyunu istediğiniz zaman Pause tuşuyla durdurabilir ve daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Düşmanlarınızın silahlarından çıkan ateşlere maruz kaldığınız takdirde ekranda canınızın yüzde kaç olduğunu görebilirsiniz.

Savaş anında kullandığınız silahın mermisi biterse oyuna başlarken aldığınız diğer silahlardan birini seçip savaşa kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Ya da düşman grubundan bir askerin silahını beğendiğiniz takdirde onu alt ederek elinden silahını alabilirsiniz.

Counter Terrorist Strike Shoot Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0
Dil : Türkçe
Sistem : Android 2.3 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here