Counter Strike

0
1096
Deneme | 272 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Dünyanın en popüler first-person shooter oyunlarından biri olan Counter Strike ile nişan alma becerilerinizi geliştirin.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Windows için En Popüler Counter Strike Oyunu

Counter Strike 1.6 (CS 1.6), Half-Life modifikasyonu ile başlayan bir first-person shooter oyunu. Başarısı nedeniyle proje kısa sürede bağımsız bir oyuna dönüştürüldü ve ardından dünyanın en başarılı savaş oyunlarından biri haline getirildi.

Günümüzde çoğu FPS unvanının aksine, Counter-Strike’ın bir hikayesi yok, siz sadece iki takımdan birine katılıyorsunuz. Bunlar; teröristler veya counter teröristlerdir. Ardından mücadele ve savaş başlıyor.

Sadece arkanıza yaslanıp bir çatışmanın tadını çıkarmak istiyorsanız, seyirci olarak oyuna girebileceksiniz. Bir raunt sırasında öldürülen oyuncular da bir sonraki raund başlayana kadar seyirci olur.

Oyuncular takıma girer girmez, bir karakter (her bir tarafta dört tane var) ve bir silah seçmeleri istenecek.

Her oyuncu bir tabanca (Teröristler için 9x19mm silah, KM .45 ) ve bir yakın dövüş silahı (bıçak) ile oyuna başlıyor.

Daha fazla ürün satın almak için, sekiz farklı kategori içeren satın alma menüsüne erişmelisiniz:

– Tabancalar

– Av Tüfeği

– SMG’ler

– Tüfekler

– Makinalı tüfekler

– Birincil cephane

– İkincil cephane

– Ekipman (zırh, el bombaları, etkisiz kitleri, gece görüşü, taktik kalkanlar).

Her tur başlamadan önce başlama süresi oldukça kısa olduğu için (yaklaşık 5 saniye) cephanelik ve ekipman toplamak oldukça hızlı yapılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir eşleşme oluşturmadan önce, istediğiniz modu seçmelisiniz. Bomba Savunması (teröristlerin patlayıcı bir cihazı patlatmasını engellemeniz gereken yerler), Rehine Kurtarma (kaçırılan bilim adamlarını kurtarmanız ve üssünüze götürmeniz gerekenler) veya Suikast (VIP’ye eşlik etmeniz gereken) gibi görevler var.

Oyun artık farklı modlara sahip, bunlar; dövüş alanı, keskin nişancı savaşı, silah oyunu, hapisten kaçma, üs oluşturucu, el bombası savaşı, bıçak arenası, ölüm yarışı ve daha fazlası.

Versiyon : 1.6
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here