CorelDRAW Graphics Suite

0
1065
Deneme Sürümü | 2.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

CorelDRAW Graphics Suite , seçkin projeler oluşturmanıza yardımcı olacak araçlar ve seçeneklerle birlikte gelen zengin özelliklere sahip, profesyonel bir grafik tasarım programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Grafik Tasarım Programı

CorelDRAW Graphics Suite, çekici logolar, reklamlar ve web siteleri tasarlamak veya oluşturmak için kullanabileceğiniz, geliştirilmiş bir grafik düzenleyicidir. Profesyonel tasarımcılara yöneliktir ve en beğenilen vektör grafikleri ve resim düzenleme programlarından biridir.

Ayrıca CorelDRAW Graphics Suite, Corel tarafından üretilen en ilginç ürünlerden oluşan bir pakete sahiptir, ekran görüntüsü, web sitesi tasarımı ve yazı tipi yönetimi için ek yardımcı programlar sunuyor.

İlk bileşen olan CorelDraw, yaratıcılığınızı keşfetmenizi, sizi içinde sezgisel ve rahat bir ortamda sanatınızı ifade etmenizi sağlar. Klasik menü, şekilli arayüz, fotoğraf düzenleme, web grafik tasarımı, zengin ve benzersiz içeriğin oluşturulmasını kolaylaştıran işlevleri kullanıcılara sunar.

CorelDraw, karmaşık düzen yönetimi ve grafik efektleri sağlayarak adının popülaritesini yaşıyor. Stiller ve renkler, Stil Kümeleri ve Renk Harmonileri gibi yardımcı programlar aracılığıyla kolayca oluşturulur ve kullanılır. Süitte bulunan zengin şablonlar, yazı tipleri ve küçük resimler, yüksek çözünürlüklü dijital fotoğrafların düzenlenmesinde son derece yararlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok sayıda efekt uygulayın, piksel düzenleme yapın ve Flickr’dan resimleri yönetin.
Görüntüler ayarlanabilir (konum, döndürme, ölçek, boyut, eğriltme, kontrast geliştirme, parlaklık, yoğunluk) ve çeşitli özel efektler eklenebilir (3D, bulanıklaştırma, sanatsal vuruşlar, renk dönüşümü, yaratıcılık, deforme etme, keskinleştirme).

Connect, (Fotolia, Flickr ve iStockphoto’da) arama yapmanızı, fotoğrafları, küçük resim ve yazı tiplerini yönetmenizi sağlarken, Photo-Paint, bitmap görüntülerde piksel düzenlemeyi yapmanıza izin vererek CorelDraw işlevselliğini tamamlar.

CorelDRAW Graphics Suite, grafikleri düz bir düzende ve güçlü işlevlerle size yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Sayfa düzeni ve vektörel illüstrasyon gibi geliştirilmiş özellikler ile bu koleksiyon sizleri bekliyor.

CorelDRAW Graphics Suite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2017 19.1.0.419
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here