Connectify Hotspot

0
895
Deneme Sürümü | 15 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Connectify Hotspot, bilgisayarınızdaki İnternet bağlantısını diğer bilgisayarlar ile paylaşma, WEP ve WPA2 desteği ile bağlantı güvenliği için geniş bir ayar yelpazesine sahip bir WiFi hotspot oluşturma programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

İnternet’i (Wifi) Diğer Bilgisayarlarla Kablosuz Paylaşma Programı

Kablosuz bir ağ kurmak genellikle özel bir yönlendirici programı kullanılarak yapılır ancak neyse ki donanım aygıtına ihtiyaç duymadan bunu gerçekleştirebilen Connectify Hotspot adlı özel bir program vardır. Bu yazılım kablosuz özellikli bilgisayarınızı sanal bir yönlendiriciye dönüştürebilir, böylece aynı İnternet bağlantısını birden fazla cihazda kullanmanıza izin verir. Arayüz, kablosuz bağlantıları yaratma ve sürdürme sürecini çok kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.

Hızlı WiFi kurulum süreci

Konfigürasyon işlemi bir dakika içinde yapılabilir; çünkü Connectify Hotspot, hotspot adını, parolayı, kullanılacak olan WiFi cihazını, güvenlik modunu seçip İnternet paylaşımını etkinleştirip desteklemeyeceğinizi seçmenizi ister.

Ağınıza bağlı cihazları keşfedin

Kablosuz ağınızda her zaman tam kontrole sahip olduğunuzdan, sunucunuza kimin bağlı olduğunu tam olarak bileceksiniz. Gelişmiş özellikleri arasında Connectify Hotspot, sisteminizle eşleştirilen cihazlardan paylaşılan kaynakları keşfetmenize olanak tanır.

Teknik ayrıntıları otomatik olarak gösterir

Sponsorlu Bağlantılar

Programı bir Windows 10 dizüstü bilgisayarda test ettim, her şey sorunsuz çalıştı ve bir Access Point’i birkaç dakika içinde çalıştırdım. Program, kablosuz kartı, güvenlik duvarı ve İnternet paylaşımı yapılandırmaları da dahil olmak üzere gerekli tüm görevleri otomatik olarak yapar.

Sonuç olarak Connectify Hotspot iyi bir performans sergiliyor ve güçlü özellik paketi sayesinde, İnternet bağlantısını iş yerinde veya evde paylaşmak isteyen herkes için kesinlikle başarılı bir çözüm olabilir. Görsel olarak çekici bir arayüzü vardır. Programı kullanmaya yeni başlayanlar veya uzmanlar için çeşitli araçlar ile donatılmıştır.

Connectify Hotspot Tanıtım Videosu

Connectify Hotspot Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2018.2.2.38986
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here