Conficker Removal Tool

0
449
Ücretsiz | 490 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

Conficker Removal Tool, virüs bulaşmış bilgisayarlardan Conficker solucanını otomatik olarak bulan ve kaldıran hafif, taşınabilir ve kullanımı kolay bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Conficker Virüsü Silme Programı

Conficker Removal Tool, Conficker solucanını ve onun artıklarını tanımlayan ve bilgisayardan kaldıran küçük ve taşınabilir bir uygulamadır. Bununla birlikte Downadup ve Kido için destek sunar.

Yükleme bir ön koşul olmadığından yürütülebilir dosyayı sabit diskteki herhangi bir yere bırakıp çalıştırmak için tıklamanız yeterli.

Conficker Temizleme Aracını herhangi bir bilgisayarda minimum çabayla ve önceden herhangi bir şey yüklemeden çalıştırmak için bir USB flash sürücüye veya benzeri bir aygıta kaydetme imkanı da vardır.

Dahası, uygulama Windows kayıt defterinde, Başlat menüsünde veya diskin herhangi bir bölümünde yeni girdiler oluşturmaz ve kaldırıldıktan sonra iz bırakmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcılar virüs giderme işleminin her adımında bilgisayarın yeniden başlatılması gerektiğini aklınızda bulundurmalıdır. Conficker Removal Tool, antivirüs programlarıyla birlikte çalışmasında sıkıntı yoktur.

Bununla birlikte, uygulamanın gelecekteki virüslere karşı koruma sağlamadığını dikkate almalısınız, bu nedenle çok yönlü bir antivirüs yüklemeniz kesinlikle önerilir.

Conficker Temizleme Aracı tarama ve kaldırma işlemi yaparken CPU ve RAM kullanımı azdır. Program yapmış olduğumuz testlerde hata mesajı vermedi, kilitlenmedi veya testlerimiz boyunca herhangi bir sorun yaşamadık.

Conficker Removal Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here