CompuClever Antivirus Plus

0
574
Deneme Sürümü | 3.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

CompuClever Antivirus Plus, güçlü antivirüs programını kullanarak bilgisayarınızda yüksek düzeyde koruma sağlayın ve böylece bilgisayarınızın performans sıkıntısı yaşamasına engel olun.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güçlü Antivirüs Yazılımı

Bilgisayarınızın güvenli bir ortamda olduğundan emin olmak kritik öneme sahiptir ve tehditleri sürekli dizginlemek gerekmektedir. Tüm bu tehlikelerden sizi güvence altına almanız için güçlü bir araç olarak karşımıza çıkan CompuClever Antivirus Plus erişilebilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan ve antivirüslerin yetenekleri, çevrimiçi gizliliğinizin de verildiği bir şekilde, bilgisayarınız için yüksek güvenlik düzeyleri sağlayan kapsamlı bir çözümle uğraştığımızı kanıtladı.

Programın ana penceresi, “Koruma”, “Gizlilik” ve “Araçlar” olmak üzere üç ana bölümden oluşur. İsmi oldukça açıklayıcı olan “Koruma” kategorisi, hızlı veya düzenli tarama yapmak için gitmeniz gereken yerdir. Kurtarma modunun avantajlarından yararlanırken uygun gördüğünüz gibi yönetebileceğiniz özelleştirilmiş bir profil oluşturabilirsiniz.

Kurtarma modu ile ilgili olarak, PC’nin normal koşullar altında alt üst edilemeyecek şekilde kötü amaçlı yazılım tarafından kusurlu olması durumunda buna güvenebileceğinizi bilmelisiniz. Bilgisayarınızı kurtarma modunda yeniden başlatmanız, söz konusu enfeksiyonun güvenli bir ortamdan kurtulduğundan emin olmalıdır.

Dahası, program zayıf noktalar için bilgisayarınızı tarayabilir ve bunları nasıl kaldıracağınız konusunda size faydalı tavsiyeler sunar. “Web koruması” bölümü için, uygulamanın SSL’yi taramasını, arama danışmanını etkinleştirmesini, dolandırıcılıktan ve dolandırıcılıkla korunmasını isteyebileceği yer burasıdır.

Bir sonraki çekirdek bileşen, belgelerden kurtulmak için bir dosya parçalayıcıyı içeren “Gizlilik” bölümüdür. Bununla birlikte, en önemli ayrılmaz parçalar, cüzdan ve güvenli ödeme özellikleri. Bu özellikleri kullanarak alışveriş, finansal kontrol, e-postalarınızı koruma vb. işlemleri yapabilirsiniz.

Dahası, güvenli tarama, erişebilecek potansiyel olarak kusurlu web siteleri konusunda şüpheleri ortadan kaldıran program tarafından garanti edilen hediyeler arasındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Son olarak, “Profiller” bölümü, bilgisayarınızın kaynaklarını ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde yönetmenizi sağlar. Daha kesin bir ifadeyle, profilleri o anda gerçekleştirdiğiniz ana görevi yapılandırabilirsiniz. Böylece, diğer programların etkisini en aza indirebilir, güncellemeleri erteleyebilir, ayarları optimize edersiniz.

Programın testlerimiz sırasında ne kadar hassas olduğunu düşünürsek, herhangi bir sorunla karşılaşılmadığını ve herhangi bir gecikme yaşamadığını söyleyebiliriz.

CompuClever Antivirus Plus, bilgisayarlarının güvenli bir ortam olduğundan emin olmak isteyen kullanıcılar için güçlü ve güvenilir bir araçtır. PC’nin performansını etkilemeden sizin için almayı önerdiği çok sayıda güvenlik önlemi ile birlikte program sorumlu herhangi bir kullanıcı için önerilen bir yardımcı programdır.

CompuClever Antivirus Plus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.3.10
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here