COMODO Internet Security

0
714
Deneme Sürümü | 5.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

COMODO Internet Security, ödüllü kişisel güvenlik duvarı ve antivirüs yardımı ile internet tehditlerine karşı tam zamanlı koruma ve web siteleri ile ağ trafiğini filtreleme özelliklerinin keyfini çıkarabileceğiniz bir güvenlik paketidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüslere ve İnternet Tehditlerine Karşı Koruma

COMODO Internet Security Premium, sisteminizi, dosyalarınızı ve klasörlerinizi çevrimiçi tehditlere karşı korumayı amaçlayan bir antivirüs sistemidir. Güvenlik duvarı özellikleri ile birlikte bir antivirüs modülü içerir ve kırılmaz bir kalkan oluşturur.

COMODO Internet Security Premium, DNS sunucularınızı COMODO SecureDNS sunucularına getirir ve bunları COMODO’ya göndererek tanınmayan programların “Bulut Tabanlı Davranış Analizi”ni etkinleştirir.

Program başlatıldığında, üç pencere karşınıza çıkıyor. Bunlardan birinde, COMODO güncellemelerini, bir diğeri de güvenlik duvarını barındır.

Güncellenmesi birkaç dakika alır, ardından COMODO bilgisayarınızda otomatik tarama yapar (bu gerçekten çok uzun sürer, ancak çok kapsamlıdır). Arayüz çok göz alıcı, şık ve anlaması basittir.

COMODO’nun virüsten koruma bölümü, bir tarama (kritik alanlarda veya casus yazılım taramasında tam tarama) yayınlamanıza veya zamanlamanıza, tarayıcı ayarlarını yapılandırmanıza, antivirüs olaylarını ve karantinaya alınan öğeleri görüntülemenize ve daha fazla analiz edilmesi için şüpheli dosyaları COMODO’ya göndermenize izin verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Güvenlik duvarı, muhtemelen bilgisayardaki saldırılardan tetiklenen olayları ve uyarıları görmenizi, yeni bir güvenilir veya engellenmiş uygulama tanımlamanızı, genel kurallar dizisi oluşturmanızı ve çeşitli seçenekleri yapılandırmanızı sağlar.

Şaşırtıcı bir şekilde tarama etkinken COMODO çok az CPU ve bellek kaynağı kullanıyor. Ancak diğer sistem uygulamaları daha yavaş çalışır.

Özetlemek gerekirse, COMODO Internet Security Premium mükemmel bir güvenlik uygulamasıdır. Ancak bu sadece bizim görüşümüzdür. Sizinde denemenizi tavsiye ederiz.

COMODO Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.0.1.6258
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here