Comodo Cloud Antivirus

0
490
Ücretsiz | 8.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Comodo Cloud Antivirus programını bilgisayarınıza indirerek korumalı alan özelliklerine sahip olan, ücretsiz bir virüsten koruma yazılımı edinebilir ve bilgisayarınızı güvenlik tehditlerine karşı koruyabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz İnternet Tabanlı Antivirüs Programı

Günümüzde siber tehditlerinin giderek artan bir durum olduğundan, bilgisayarlarınızın emniyetini optimum seviyede tutmak için etkin bir yazılım koruma servislerine başvurmanız gerekmektedir.

Neyse ki, seçim yapabileceğiniz çok çeşitli mevcut yardımcı programlar var. Yukarıda belirtilen araçlardan birisi Comodo Cloud Antivirus’dur.

Kolay kurulum

Bu programı bilgisayarınıza zorluk çekmeden yükleyebilirsiniz, çünkü fazla yapılandırma gerekli değildir.

Yükleme işlemleri bilgisayarınız tarafından adım adım otomatik olarak gerçekleştirdiğinden, yalnızca hedef yolunu belirtmeniz ve ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir.

Kullanımı kolay ve şık bir arayüz

Comodo Cloud Antivirus, otomatik olarak başlatıldığından kurulumdan kısa bir süre sonra program başlayacaktır. Bir sürü özelliği düzgün bir şekilde sizlere gösteren ve bu özelliklere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlayan hoş bir kullanıcı arayüzü içerir.

Kapsadığı işlevler oldukça basittir, bu nedenle geniş bir kullanıcı yelpazesi bulunmaktadır.. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar profesyonel olduğundan, bu programı kullanmak için en az orta düzey bilgisayar becerilerinizin bulunması genel bir deneyim sağlamak için gereklidir.

Çoklu tarama modülleri

Size gerçek zamanlı koruma yetenekleri sunmanın yanı sıra, Comodo Cloud Antivirus ayrıca her biri için modülleri entegre ederek bilgisayarınızı dört farklı yoldan tarayabilir.

İhtiyaçlarınıza göre hızlı, tam, dosya veya klasör taramaları yapabilirsiniz. Maalesef, zamanlanmış taramaları ayarlamak kullanılabilir bir seçenek değildir, bu nedenle bunları her seferinde manuel olarak gerçekleştirmeniz gerekir.

Sandbox yetenekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Program sisteminize zarar vermeden güvenli bir ortamda çeşitli uygulamaları yürütmek için kullanılabilecek sanal alan koruma modülleri sağlar.

Bu özellik, standart yapılandırma menüsünden özelleştirilebilir, böylece güvenilmeyen tüm uygulamaları sınırlar veya yalnızca uyarıları açar. Ayrıca, Viruscope bileşenini açabilir veya kapatabilir ve sanal alan göstergesini devre dışı bırakabilirsiniz.

Güvenilir antivirüs çözümü

Comodo Cloud Antivirus, sandbox desteğini de içeren birden fazla koruma modülü ile bilgisayarınızın güvenliğini sağlamanıza yardımcı olan kullanışlı bir yardımcı programdır. Pürüzsüz bir kullanıcı arayüzü içerir, sezgisel kontrollere sahiptir ve çok çeşitli şekillerde uyarlanabilir.

Comodo Cloud Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.12.421630.537
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here