COMODO Cleaning Essentials

0
575
Ücretsiz | 25.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

Bu ücretsiz uygulamayı kullanarak birkaç tıklamayla virüs bulaşmış bilgisayarlarınızdaki kötü amaçlı yazılımları ve güvensiz işlemleri tespit edin ve kaldırın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılım Temizleme Programı

COMODO Cleaning Essentials, kötü amaçlı aracıları bilgisayar sisteminizden kaldırmak için güvenlik araçları içeren taşınabilir bir uygulamadır. Tüm beceri düzeylerine sahip kullanıcılara hitap eder.

Kurulum gerekli olmadığından, program dosyalarını sabit sürücünün herhangi bir yerine bırakıp yürütülebilir dosyayı çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, COMODO Cleaning Essentials’ı bir USB flash sürücüsüne veya benzeri bir saklama birimine depolayabilir ve herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

En önemli husus, programı kaldırdıktan sonra Windows Kayıt Defteri’nde veya sabit sürücüde artık ögeler bulunmamasıdır.

Program kurduktan sonra basit bir düzenle modern bir pencere ile karşılaşacaksınız. COMODO Cleaning Essentials, Akıllı, Tam ve Özel olmak üzere üç tarama modunu desteklemektedir. Akıllı Tarama, MBR sektörü (Ana Önyükleme Kaydı) ve otomatik çalıştırma girdileri de dahil olmak üzere sistemin yalnızca kritik alanlarını dolaşır.

Özel Tarama modunda, gizli dosyalar ve klasörlerle birlikte bellek, kritik alanlar ve önyükleme sektörü, gizli Kayıt defteri nesneleri ve hizmetleri ek olarak bir sürücü seçebilir, dosya veya klasörler ekleyebilirsiniz.

Tarama görevi sırasında, taranan öğenin dosya yolunu, toplam taranan nesneleri ve bulunan tehditleri başlangıç ​​zamanı ve süresi ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. İşlem tamamlandığında, her hata hakkında ayrıntıları görüntüleyebilir ve COMODO Cleaning Essentials’ı onarır veya yok sayabilirsiniz. Tarama prosedürünü tamamlamak için sistemin yeniden başlatılması gereklidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın bir diğer önemli özelliği Kill Switch tarafından temsil edilmektedir. Bu, kullanıcıların etkin işlemleri izleyip potansiyel olarak güvensiz programları durdurmalarını sağlayan kendi çalıştırılabilir dosyalarıyla birlikte gelen ayrı bir araçtır.

COMODO Cleaning Essentials oldukça yüksek miktarda CPU ve sistem belleği kullanır, bir görevi tamamlamak için makul bir süre alır (sabit sürücünüzün boyutuna bağlı olarak) ve iyi bir yanıt süresi vardır. Birden fazla arayüz dilini destekler ve tüm etkinliği dosyaya kaydetmek için ayarlanabilir.

Testlerimiz de hata diyalog kutusu gösterilmedi ve uygulama kilitlenmedi. Sonuç olarak, COMODO Cleaning Essentials, kötü amaçlı yazılımların temizlenmesi konusunda hızlı çözümler sunar ve basit bir güvenlik aracını tercih eden kullanıcıların çoğunu memnun edebilir.

COMODO Cleaning Essentials Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.0.0.6111
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here