Comodo Antivirus

0
690
Ücretsiz | 5.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.6

Özet

Comodo Antivirus, dosyalarınızın ve klasörlerinin güvenliğini etkileyebilecek kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri tespit eden ve yok eden verimli bir antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

COMODO Antivirus, bilgisayarınızı tarayan ve sisteminize sızmış tüm zararlı yazılımları, virüsleri veya casus yazılımları kaldıran güçlü bir güvenlik yazılımıdır.

Kurulum sırasında, COMODO Antivirus, DNS sunucularınızı COMODO SecureDNS sunucusuna değiştirmeyi önerir.

Kullanıcı arayüzü takip etmek kolaydır. Birinci bölümde antivirüs güncellemelerinin ve savunma sisteminin güncel durumunu görebilirsiniz.

Virüsten koruma sistemi, tüm sürücünün, yalnızca kritik alanlarda veya tercihlerinize göre bir tarama yapmanıza izin verir. Diğer seçenekler arasında yalnızca casus yazılım taraması veya günlük veya haftalık taramalar için zamanlama bulunur.

Bir günlük dosyası, tüm antivirüs olaylarını ve bildirimlerini görüntülemenizi sağlarken tarayıcı ayarları, gerçek zamanlı tarama düzeyini (erişim, devre dışı bırakma) ayarlamanıza izin verir.

Savunma +, yerel emniyetli yürütülebilir dosyalar veritabanına dosyalar ekleyebileceğiniz veya bunlardan dosya ekleyip kaldırabileceğiniz, Sandbox içinde bir program çalıştırabileceğiniz, daha sonra fark edene kadar otomatik olarak Sandbox’a yerleştirilen tanınmayan dosyaların bir listesini görüntüleyebileceğiniz COMODO Antivirus’ın bir bölümüdür (çeşitli kuralları ayarlayın) Önceden tanımlanmış ilkeler, engellenen dosyalar) ve yapılandırma seçenekleri (örn. Güvenlik düzeyi, yürütme denetimi düzeyi, Koruma alanı güvenlik düzeyi).

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, virüsten koruma yapılandırma ayarlarını yönetebilir, yazılımın çözümlenemeyen bir sorunun tanıtılmasına veya bir bitiş noktası yönetmesine izin verebilirsiniz.

Bilgisayardaki tam tarama işlemi tamamlamak için çok uzun sürebilir, ancak COMODO Antivirus, az miktarda sistem belleği kullanırken (diğer işlemler daha yavaş çalışsa da) çok sayıda kötü amaçlı aracıyı algılayıp karantinaya alır.

Sonuç olarak COMODO Antivirus bilgisayarınızı korumak için bazı güçlü özelliklere sahiptir. Yapılandırma daha az tecrübeli kullanıcılar için biraz zor olabilir, ancak yazılımı varsayılan seçeneklerle çalıştırmak da oldukça iyi bir seçenektir.

Comodo Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.0.1.6258
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here