Combofix

0
526
Ücretsiz | 5.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Combofix isimli kullanışlı yazılım parçası yardımıyla bilgisayarınızdan casus yazılımları ve çeşitli kötü amaçlı yazılımları zahmetsizce silebilir ve bilgisayarınızı virüslerden koruyabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Kurtulma Programı

Combofix, hızlı ve etkili olduğu bilinen akıllı bir casus yazılım ve zararlı yazılım kaldırma programıdır. Kısa olmakla birlikte, kompleks bir temizleme işlemi veya analizin ayrıntılı bir raporuyla sonuçlanacak ayrıntılı taramalar yapar.

Gelişmiş kullanıcılar için tasarlanmış bir güvenlik aracı

Combofix, gelişmiş kullanıcılar, sistem yöneticileri ve bilgisayar teknisyenleri için tasarlanmıştır; Yeni başlayanlar tarafından kullanılamaz, çünkü bilgisayarınızın ciddi hasar görmesine, sistemin önyükleme yapılmayacağı noktaya gelmesine neden olabilir. Başka bir deyişle, Combofix bilgisayarınızı fazlasıyla fayda sağlar ancak ne yaptığınızı biliyorsanız.

Her ne kadar böyle karmaşık bir görevi yerine getirir ve en üst düzeyde özenle ele alınması gerekse de onu sisteme yerleştirmek zor değildir. Ayrıca, çökme meydana gelmesi durumunda kayıt defterinin yanı sıra bir sistem geri yükleme noktası oluşturur.

Tarama / temizleme işlemi sırasında Combofix, dosyaları üç yerde (Geri Dönüşüm Kutusu, Geçici İnternet Dosyaları ve Sıcaklık Klasörü) siler. Akıllıca davranıp uygulamayı çalıştırmadan önce bu tür verileri yedeklemeniz gerektiğini söylemeliyiz.

Bulunan virüsler otomatik olarak silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Virüsler azsa tarama işlemi yaklaşık on dakika sürer, ancak bilgisayar şiddetli tehditlerle doldurulmuş ise çok daha büyük bir zaman aralığına uzayabilir. Combofix’in en büyük avantajlarından biri, bilgisayarınızı ilk çalıştırmada temiz bırakarak ortak casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım tehditlerinin kombinasyonlarını algılama yeteneğidir.

Normalde, virüsler otomatik olarak temizlenir; ancak, tehditlerin Combofix ile temizlenemediği ortaya çıkarsa, gelişmiş kullanıcılar her bir kötü amaçlı yazılım öğesi hakkındaki bilgileri tutan günlük dosyasını inceleyebilir ve farklı bir yardımcı programla veya elle kaldırmaya çalışır.

Kötü amaçlı yazılımlardan kurtulmak için etkili ve hızlı bir araç

Kısacası Combofix, hızlı algoritmaları nedeniyle bilgisayarınızı inatçı virüslerden ve zor tehditlerden kurtarabilecek bir programdır.

Combofix Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.7.7.1
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here