Color Switch (Android)

0
496
Ücretsiz | 39 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Color Switch, oyuncuların hızlı reflekslerini kullandığı ve engellerle uğraşırken çok fazla sabır isteyen basit bir bulmaca oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Bulmaca Oyunu

Oyunun temel prensibi oldukça basittir. Ekrana dokunarak topu havada tutabilmeniz için kontrol edebilirsiniz. Engellerden kaçınırken seviye boyunca ilerlemeniz ve yıldız toplamanız gerekir. Sadece topun aynı renkte olan engellerden geçebilirsiniz. Bunun kolay olduğunu düşünüyorsanız, bilmeniz gereken başka bir şey daha var.

Color Switch’in ana oyun modu sonsuzdur, ancak kilidi açılması gereken giderek daha zorlu seviyelere dayanan bir sürü başka mod vardır.

Color Switch oyunu bağımlılık yaratır, çünkü herhangi bir hataya izin vermez. Mükemmel şekilde hata yapmadan oynayamayacağınız için topu kaybedeceksiniz ve tekrar baştan başlamanız gerekecek.

Color Switch oyununu Android işletim sistemli telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun boyutu küçüktür. Can sıkıntısı için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Color Switch oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Color Switch Özellikleri:

  • Sizi saatlerce eğlendirecek sonsuz bir mod.
  • Puanlarınızı takip edin.
  • Zor olan birçok küçük oyun oynayın.
  • Daha iyi puanlar için güçlendirmeleri alın.

Color Switch Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.4 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here