CM Browser (Android)

0
584
Ücretsiz | 5.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

CM Browser, hızlı, basit, güvenlik özellikleri ile ön plana çıkan ve hızlanma araçları bulunan temiz bir İnternet tarayıcı uygulamasıdır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Hızlı ve Reklam Engelleyici Özellikli İnternet Tarayıcı

Uygulama kötü amaçlı ve sahtekarlığa karşı koruma seçenekleriyle birlikte gelir ve bir web sitesine erişmenize izin vermeden önce sitenin güvenli olup olmadığını gösterir. Tarayıcı, sayfaların daha hızlı açılmasını sağlamak için taramayı hızlandırmak adına bir önyükleme mekanizmasıyla da gelir.

Sahtekarlık önleme özellikleri, potansiyel olarak sahte web sitelerine göz atarken bir uyarı sağlar ve uygulama kötü amaçlı yazılımlar için indirilen apk dosyalarını bile tarar. Ayrıca, masaüstü sitelere erişmek için hızlı arama ve kullanıcı aracısı değiştirmeyi de destekler.

Ayrıca ziyaret edilen web sayfalarının, saklanan çerezlerin ve kaydedilen şifrelerin geçmişini tutma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Tarayıcıda ayrıca bir sayfa çevirmeni, metin arama seçenekleri ve kişiselleştirilmiş yer imleri bulunur. Işıklar kısıldığında rahatça gezinmek için çoklu sekme kontrolü, gizli veya gece modu için jest kontrolü seçeneklerine sahiptir.

CM Browser Özellikleri:

  • Tarama yaparken kötü amaçlı ve sahtekarlıktan korunma seçenekleri.
  • Taramayı hızlandırmak için önyükleme mekanizması.
  • Sahte web sitelerine karşı önleme aracı.
  • Sayfa çevirmeni, metin araması, kişiselleştirilmiş yer imleri.
  • Gizli ve gece modu.

CM Browser Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here