Clean Virus MSN

0
614
Ücretsiz | 5.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Clean Virus MSN7, genellikle MSN Messenger üzerinden yayılmış virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan kolayca kurtulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış basit yazılım çözümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Önleme Programı

Clean Virus MSN, özellikle MSN Messenger üzerinden yayılmış virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları algılama ve bunlardan kurtulma konusunda kulanıcılara yardım etmek için geliştirilmiş basit bir yazılım aracıdır.

Kullanımı kolay ve basit arayüz

Bir kurulum sürecinden geçmeniz gerekiyor ancak bu herhangi bir sorun teşkil etmiyor ve çok uzun sürmüyor. Karşılaştığınız arayüz, yalnızca birkaç düğme, virüs bulaşmış dosyaları görüntüleme bölmesi ve iki işlem çubuğu içeren minimal bir tasarım sunar.

Hiçbir yardım içeriği dahil edilmemesine rağmen Clean Virus MSN, daha önce bilgisayar deneyimine sahip olmayan ya da hiç bulunmayan kullanıcılar da dahil olmak üzere her tür kullanıcı için uygundur.

Tarama, virüs bulaşmış dosyaları görüntüleme ve silme

Bu program, desteklediği MSN virüslerinin 4000’den fazla varyantından birinde arama yapmak için sabit sürücünüzün tüm içeriğini ve etkin süreçleri ve dosyaları analiz etmenizi sağlar. Bu liste, düğmeye bir tıklama ile ana pencereden de getirilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama işlemi, “Tara” düğmesini tıklatarak kolayca başlatılabilir; iki ilerleme çubuğu, bu işlem tamamlanıncaya kadar yaklaşık süreyi belirlemenizi sağlar. Etkilenen tüm öğeler, nesne, tür ve eylem gibi bilgilerle birlikte özel bir paneldeki liste halinde görüntülenecektir.

Sonuç ve performans

İşlemci ne olursa olsun, CPU’nun ve bellek kullanımının her zaman düşük kaldığını görerek, bilgisayarın performansı engellenecektir. Yanıt süresi oldukça iyi, arayüz sezgiseldir ve testlerimiz de hatalar, böcekler veya hangouts ile karşılaşmadık.

Her şey düşünüldüğünde, Clean Virus MSN’in bilgisayarınızı belirli virüslere karşı tarama ve temizleme konusunda etkili bir yazılım parçası olduğunu söyleyebiliriz.

Clean Virus MSN Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.5.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here