ClamWin Free Antivirus

0
480
Ücretsiz | 115 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

ClamWin Free Antivirus, bir zamanlayıcısı, virüs veritabanı güncelleyicisi, bağımsız tarayıcısı, bağlam menüsü entegrasyonu ve daha birçok özelliği bulunan antimalware ve antivirüs programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

ClamWin Free Antivirus, düzenli virüs tanım güncellemeleri, güçlü tarama araçları ve özel bir görev zamanlayıcısı ile birlikte gelen ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Bilgisayarınızı kötü niyetli dosyaları savunmak gibi önemli bir görevi gerçekleştirmesi gerekse de, ClamWin Free Antivirus oldukça eski bir arayüze sahiptir.

Programın ana penceresi, hızlı bir şekilde tarama yapmanızı sağlar ve taranacak bir yer seçebilirsiniz, en son virüs tanımlarını olabildiğince çabuk almak için güncelleme aracına erişmenizi sağlar.

ClamWin Free Antivirus’un önemli bir dezavantajı var: gerçek zamanlı koruma sağlamıyor. Virüsün bulunduğuna inandığınız klasörü seçip ve tarama işlemini kendiniz yapmanız gerekmektedir.

Tarama işlemi hızlı ancak orta düzeyde bir bilgisayar kaynağı gerektiriyor, bu nedenle eski sistemler için işlemler biraz yavaş gerçekleşebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca ayarlar menüsüne de göz atmanızı tavsiye ederiz. İnternet güncellemeleri, proxy sunucuları, zamanlanmış taramalar, e-posta tarama ve raporlar için özel araçlar da dahil olmak üzere epey seçenek vardır. ClamWin Free Antivirus, gelen iletileri temiz olduğundan emin olmak için e-posta istemcinizle de ilgilenebilir.

Yükleyici aynı zamanda bir üçüncü taraf araç çubuğu içerir ve tarayıcınızdaki varsayılan arama sağlayıcısını değiştirmeye çalışır; bu nedenle, programı kurarken her adıma dikkat edin.

Genel olarak baktığımızda, ClamWin Free Antivirus yararlı bir yazılımdır, ancak yine de çok fazla iyileştirmeye ihtiyaç duymaktadır. Ve üzerinde çalışılması gereken ilk husus kesinlikle gerçek zamanlı korumanın uygulanmasıdır.

ClamWin Free Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 0.99.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here