Chromium

0
940
Ücretsiz | 115 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Chromium, sekmeye dayalı pencere, indirme ve yer imi yönetimi sağlamak gibi bir çok özelliği bulunan güvenli, hızlı, ücretsiz ve Türkçe dil destekli açık kaynaklı web tarayıcısı programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Türkçe Alternatif İnternet (Web) Tarayıcısı

Chromium, Chrome‘un temelini oluşturan bir İnternet tarayıcısıdır; Google geliştiricileri tarafından geliştirilir ve sürekli güncel geliştirmeler eklenir. Chromium, Google’ın muazzam performans ve işlevsellik sağlayan açık kaynak kodlu bir web tarayıcısıdır.

Arayüz, Chrome’unkiyle aynı ve ek olarak, daha fazla uzantı ve tema desteği için seçenekler sunar. İki tarayıcı arasındaki fark o kadar çok olmasa da, uygulama olarak oldukça farklılık arz ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Chromium, Chrome’un aksine, entegre bir flash oynatıcıyla birlikte geliyor. Tarayıcı, indirilebilir birçok araçta kullanılan otomatik güncelleme işlevi ve yazılımın beklentilere ayak uydurmasına yardımcı olmak için bazı iyileştirmeler içermektedir.

İkisi arasındaki farkla rağmen, Chromium aslında oldukça hızlı bir tarama çözümüdür. Sadeliğinin tüm kalabalığı büyülemeyeceği ve bazı kullanıcılar yalnızca Google’ın kendi aracında bulunan bazı özelliklere duyulan ihtiyacı hissedebileceği doğrudur.

Yaptığımız testlerden sonra bir sonuca vardık: Bu sadece size ve ihtiyaçlarınıza bağlı. İnternet’te gezinmek için basit bir web tarayıcısı arıyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir araç olabilir.

Chromium Ekran Görüntüleri

Versiyon : 66.0.3348
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here