Cheat Engine

0
704
Ücretsiz | 11.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Cheat Engine programını Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynadığınız oyunlarda kolayca hile yapabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Oyunlarda Hile Yapma Programı

Cheat Engine, bilgisayar oyunları üzerinde hile ile değişiklik yapmak için kullanılan ücretsiz bir programıdır. Asıl amacı, bilgisayar oyunlarında hile yapmaktır ve aynı zamanda bazı tarayıcı flash oyunları için de çalışır. Bu program ile herhangi bir hilesi bulunmayan oyunlara veya ilgilenmediğiniz hileleri olanlara ait kendi yapacağınız yeni hile kodları oluşturabilirsiniz. Oyunun zorluk seviyesini artıracak değişiklikler de yapabilirsiniz.

Cheat Engine bir oyunun hafızasını tarar ve hangi ögelerin değiştirilebileceğini belirler. Yapılabilecek değişiklikler, oyunun çeşitli yönlerinde size avantaj yada kolaylık sağlar. Cheat Engine ile hile yaparak oyunlarda zorlu seviyeleri geçebilir, zaman sınırını genişletebilir, yenilmez olabilir, silahlarınızı arttırabilir ve sonsuz para veya başka kaynaklar kazanabilirsiniz. Bir oyunda gizli noktalar bulmanıza, duvarların içinden geçmenize ve kendi ara yüzünüzü hazırlamanıza izin veren özellikler de vardır.

Cheat Engine’i sadece oyun oynamayı kolaylaştırmak için kullanmakla kalmaz, aynı zamanda oyunların aşamalarını daha zorlu hale getirebilirsiniz. Program, bir karakterin sağlığını veya diğer kaynaklarını azaltmanıza izin verir; bu da zorluk seviyesini kontrol etmeniz anlamına gelir. Oyunun ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmesine ek olarak, bir oyun muayenesi yapabilir veya oyun oynamak için hata ayıklayıcı kullanabilirsiniz.

Cheat Engine programının temel dezavantajı, bazı sürümlerin antivirüs programları tarafından virüs olarak algılanıyor olmasıdır. Cheat Engine’i kurmadan önce bu programları devre dışı bırakmanız gerekebilir. Ayrıca yazılımı açtığınızda, kafa karıştırıcı görünebilecek bir arayüz göreceksiniz. Bununla birlikte, kodları çevirme ve değiştirme sürecine yönlendiren bir öğretici bulunmaktadır. Hile yapmak konusunda ciddiyseniz, oyun deneyiminizi optimize etmek için Cheat Engine’i kullanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Cheat Engine Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.7
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here