cFosSpeed

0
1098
Deneme Sürümü | 4.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

cFosSpeed, İnternet bağlantınızın hızını arttırma, optimize etme, bant genişliği kullanımını yakından izleme ve indirme hızını artırmak için kullanabileceğiniz bir programdır.

Sending
User Review
3 (1 vote)

Türkçe İnternet Hızını Arttırma Programı

cFosSpeed, aboneliğinizi en iyi şekilde kullanmak için İnternet bağlantısını optimize edip arttıran ve hızlandıran mükemmel bir programdır.

İnternet hızlandırma kategorisinde en çok tercih edilen yazılımlardan biri olan cFosSpeed, bağlantı türünüz ne olursa olsun astronomik İnternet hızını vaat eden, hayret verici, zekice geliştirilmiş bir programdır.

cFosSpeed, bilgisayarınızın indirme veya yükleme durumundan bağımsız olarak kurduğu her İnternet bağlantısı için yeni bir yönetim sistemi sağlar. Bağlantınız bir DSL, kablo veya mobil geniş bant modemi, WiFi veya LAN üzerinden yapıldığı sürece, bu program yönetimi sorumlu tutacaktır.

cFosSpeed, İnternet’i hızlandıran birçok akıllı özellik içermektedir; İnternet hattının üzerinde yoğun trafiğe başlamış olsanız dahi, sizin online oyunlar için ping düşürme ve ses / video akışı ile ilgili sorunları azaltabilirsiniz.

Bu özelliklerin ardındaki teknoloji, standart Windows RCP Otomatik Ayarlama’ya bir RWIN genişlemesi ekleyen ‘Trafik Şekillendirmesi‘ ve Web tarayıcıları, oyunlar veya VoIP gibi belirli uygulamaları otomatik olarak normal veya normalden daha yüksek önceliğe ayarlayan, dosya paylaşımı, indirme ve yükleme işlemleri için “Önceliklendirme“ye dayanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

cFosSpeed ​​aynı zamanda çalışan eş zamanlı süreçlerin önemini tam olarak kontrol edebileceğiniz İnternet bağlantısının önceliklerini yönetmenizi sağlar. Programın asıl amacı, ping’i en düşük değerde tutarken mümkün olan maksimum hızı sunmaktır.

Programın arayüzü, Web, İndir, Posta, P2P, Akış, VoIP gibi çeşitli bağlantılar içeren bir grafik görüntüler. Logitech oyun klavyesi de uygulama tarafından desteklenmektedir.

Trafik Şekillendirme menüsü, Ayarlar penceresi, Otomatik RWIN genişletme işlevlerinin yanı sıra Protokoller, Programlar, Bağdaştırıcı Bilgisi, Çevrimiçi Bütçeler ve Trafik Analizi gibi sçenekleri bulundururken, ‘Bant genişliği tercih et’, ‘Hattın ayarlanması’ veya ‘Test ping gönder’ gibi bir dizi seçenek sunar.

cFosSpeed Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.24
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here