Cert Total Protection

0
517
Deneme Sürümü | 5.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

Cert Total Protection kullanıcı dostu bir program olmakla beraber bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı güvenli hale getirebilirken, önemsiz dosyalarınızı temizler ve kayıt defteri sorunlarını onarır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılımlardan Koruma Programı

Cert Total Protection, yalnızca antivirüs koruması değil, gereksiz temizleme özellikleri ve kayıt defteri düzeltme işlevleri sağlayan, birden çok gereksinimi karşılamak üzere oluşturulmuş basit ve anlaşılması kolay bir yazılım parçasıdır.

Düzgün yapılandırılmış ve kompakt görünüm

Program, kompakt ve sezgisel bir kullanıcı arabirimi, ana penceresi birincil işlevlerine hızlı erişim sunarken, hemen etkileşim sağlıyor. Buna ek olarak, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz, farklı bir sekmede ayarlanabilen bir dizi ‘Ayarlar’ içerir.

‘Önemsiz Dosya Temizleyicisi’ aracını kullanarak gereksiz tarihleri ​​kaldırıp alanı boşaltabilir, kayıt defterinizi ‘Kayıt Defteri Temizleyicisi’ni kullanarak şekillendirir veya ‘Anti-Virüs  ‘kullanarak tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.

Sisteminizi optimize edin, kayıt defteri sorunlarını onarın veya virüs bulaşmalarını tespit edin

‘Önemsiz Dosya Temizleyicisi’ ile çalışırken, hangi dosyaların türlerinin ilgili kutuları, yani ‘Geçici Dosyalar’, ‘Windows Önbellek’, ‘Çerezleri Temizle’, ‘Reklamları Temizle’, ‘Çöp Kutusunu Kaldır’ gibi kontrol ederek silineceğine karar verebilirsiniz . Ayrıca, Windows başlangıçta çalışan öğeleri görmenize yardımcı olur, ancak onları kaldıramaz veya devre dışı bırakamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cert Total Protection’ın ‘Registry Cleaner’ bileşeni, Güvenlik Duvarı, Çalıştırma, Görev Yöneticisi, Denetim Masası ve diğerleri gibi devre dışı bırakılmış Windows yardımcı programları gibi çeşitli sorunları çözmenize izin vererek kayıt defterinizin sağlığını belirleme yeteneğine sahiptir.

Program tarafından sağlanan ‘Antivirüs’ işlevi, daha sonra yalnızca belirli bir klasöre odaklanırken, önce sisteminizi analiz eden ‘Hızlı’ ve ‘Özel Taramalar’ gerçekleştirebilir. Bununla birlikte, Cert Total Protection, güvenliğinizi vaat etmesine rağmen, dosyayı tehdit olarak algılamadığı için Eicar testini başarısız buldu.

Virüsten koruma potansiyeli olan kullanışlı bir sistem optimizasyon aracı

Sonuç olarak, Cert Total Protection, çeşitli kayıt defteri sorunlarını onarmanıza veya gereksiz verileri bilgisayarınızdan temizlemenize yardımcı olan bir kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Bununla birlikte, mevcut diğer çözümlere ciddi bir alternatif olmasını arzu ediyorsa, virüs algılama ve kaldırma yetenekleri gibi hususlarda bazı iyileştirmelere gitmelidir.

Cert Total Protection Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here