Cerber Antivirus

0
605
Deneme Sürümü | 31.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.3

Özet

Cerber Antivirus, PC’nizi çevrimiçi tehditlere karşı koruyan, dosyaları ve klasörleri şifreleyen veya onları güvenle silebilen, güvenilir ve kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs ve Dosya Şifreleme Programı

Bilgisayarınıza güçlü bir güvenlik ürünü yüklemeden İnternet’te gezinirken, bilgisayarınızı virüsler, casus yazılımlar, rootkitler, solucanlar ve benzeri gibi çeşitli zararlı yazılımlarla bulaşma riski taşırsınız.

Piyasada, bu tür tehditleri tespit etmek ve engellemek için kullanışlı birçok tam teşekküllü çözümler var, ancak hala ihtiyaçlarınıza uygun olanını bulamadıysanız, Cerber Antivirus’ı deneyebilirsiniz.

Sezgisel bir arayüz ile antivirüs koruması

Uygulamanın grafik arabirimi, mümkün olduğunca kullanıcı dostu olması amaçlanmıştır. RAM ve CPU’yu da göz önünde bulundururken, tercih ettikleri tarama tipini kolayca seçebilirler.

Cerber Antivirus, hızlı, eksiksiz ve özel taramaları destekler ve potansiyel olarak kötü amaçlı olan tüm öğeleri saptamak için, programı yüklediğinizde PC’nizi tam bir şekilde analiz etmeniz önerilir. Bunu yaptıktan sonra, kendi tercihlerinize göre özel taramalar zamanlayabilirsiniz.

Gizliliğinizi korumak için dosya şifreleme ve veri parçalayıcı

Gizliliğiniz eşit derecede önem taşıdığı için kötü niyetli yazılımları engellemek, bilgisayarınızda ihtiyaç duyduğunuz tek koruma türü değildir. Bu nedenle Cerber Antivirus, özel dosyaları şifre korumak istediğinizde kullanışlı bir dahili dosya şifreleme yardımcı programına sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Öte yandan, bilgisayarınızdaki hassas dosyaları veya klasörleri kaldırmak istediğinizde, parçalayıcı da mükemmel şekilde kullanılabilir ve uzmanlaşmış bir yazılımla bile alınamayacağından emin olmak istersiniz.

Kötü amaçlı yazılımdan korunmak için kapsamlı bir çözüm

Sonuç olarak, Cerber Antivirus, bilgisayarlarını her türlü zararlı yazılımdan uzak tutmak isteyenler için güvenilir bir uygulama olduğunu kanıtlayabilir.

Ek olarak, dosya şifreleme veya parçalayıcı gibi bazı tamamlayıcı yardımcı programlar sağlar, aynı zamanda keylogger’ların tuş vuruşlarınızı kaydetmesini önleyebilen sanal klavyeyi de sağlar.

Cerber Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 0.1.967.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here