CCleaner

1
818
Ücretsiz | 10.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.9

Özet

CCleaner, önemsiz dosyaları bilgisayarınızdan kaldırıp, kayıt defteri düzeltme hizmetini kırdıktan ve Crap Cleaner’da (CCLeaner) paketlenmiş çok daha fazla araçla, bilgisayarınızı ilk günkü haline getirebileceğiniz bir sistem optimize etme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz ve Türkçe Gereksiz Dosyalar Silme Programı

Kötü amaçlı içerikler bilgisayarınıza davetsiz misafir olarak girebilir, programlar bilgisayarınızdan kaldırıldıktan sonra arta kalan artıklar PC performansını etkiler ve kırık kayıtlar ciddi uyumluluk sorunlarına neden olabilir ve virüsten koruma çözümü tam bir koruma sağlamaz.

Akıllıca geliştirilmiş arayüz

Periyodik taramalar yapmak ve temizlemek, bilgisayarınızı iyi durumda tutabilir. Bu durumda yardımcı olabilecek uygulamalardan biri CCleaner’dir, bilgisayarınızın her bitini temizlemek için gereken tüm özellikler ile donatılmıştır.

Program, herkesin anında uyum sağlayabilmesi için sezgisel, akıllıca ve basit bir arayüz ile geliyor. Öncelikli işlevler bir yan panelde bulunan sekmeler de saklanır, üst bölümde sistem bilgisi sürekli olarak görüntülenirken alanın geri kalan kısmı ele alınacak gerçek seçeneklere ayrılmıştır.

Gereksiz dosyalardan kolayca kurtulun

“Temizleyici” özelliği, artık kullanılmayan çeşitli dosyalardan kurtulmanıza veya daha fazla sebep olmaksızın disk alanı kullanmanıza yardımcı olur. İki sekme, her biri temizlenecek alanların kendi listesine sahip Windows özellikleri veya belirli uygulamalar arasından seçim yapmanıza izin verir. Diğerlerinin arasında, son belgeleri, otomatik Tamamlama geçmişini, kayıtlı şifreleri, çerezleri veya eski Windows yüklemelerini seçebilirsiniz.

Bir dosyayı, yanlışlıkla önemli dosyaları silmemeniz için temizlenmesi gerekenleri görmek için analiz edebilirsiniz. Tarama işlemi yanı sıra temizleme işlemi de son derece hızlı bir şekilde yapılır ve işlem sonrası ayrıntılı bir rapor görüntülenir.

Ayrıca, özel bir aracın yardımıyla kayıt defteri sorunlarını giderebilirsiniz. Benzer şekilde, temizleyiciye, paylaşılan DLL’leri eksik, ActiveX ve Sınıf Sorunları, eski yazılımlar, başlat menüsü sipariş etme veya Windows hizmetleri gibi birkaç seçilebilir alan vardır.

Uygulamanın kullanılabilirliği burada bitmiyor, çünkü diğer sekmeler de daha fazla araç bulunmaktadır. Entegre bir kaldırıcı, uygulamaların güvenli bir şekilde kaldırılmasını ve böylece izleri bırakmamasını, başlangıç ​​ögelerinin de silinmesine olanak tanır. Ayrıca tarayıcı eklentileri veya dahili hatları ve hatta bağlam menüsü işlemleri de silinebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Boş alan veya tüm sürücüyü ve güvenlik seviyesini seçmek için seçeneklerle tüm bir sürücüyü dahili veya çıkarılabilir olarak silmeyi seçebilirsiniz. Disk Analyzer, ilgilenilen klasörleri seçerken sabit veya çıkarılabilir sürücülerdeki büyük dosyaları tanımlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

CCleaner bilgisayarınızın sistem kaynaklarını çok az kullanır. Böylece, işi gerçekleştiren hız ve kaliteden bahsetmiyorum bile, birden fazla konfigürasyonda çalışabilir.

Sonuç olarak CCleaner, bir bilgisayar İnternet’e bağlı olmasa da, herhangi bir bilgisayar için mutlaka bir zorunluluktur. Sistem kaynaklarını hafif etkileyerek size sunduğu şeyleri tanımak için biraz zamanınız olur. Kesinlikle herhangi bir bilgisayara küçük bir güç getirebilir, hatta onu yeni ve iyi hale getirebilir.

CCleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.38.6357
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here