Candy Crush Saga (Android)

0
966
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Candy Crush Saga oyununu Android işletim sistemli akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek heyecan ve macera dolu bir şeker patlatma oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Şeker Patlatma Oyunu

Candy Crush Saga oyunu farklı renklerdeki şekerleri yan yana, alt alta veya çapraz bir şekilde aynı sıraya getirerek şekerleri kırma, patlatma ya da yok etme oyunudur. Oyun maalesef süresiz oynanmıyor. Oyunda belli bir süre bulunmaktadır ve her kırdığınız şekerler için puan toplayarak ilerliyorsunuz. Bölümleri tek tek geçtikçe oyun daha da zorlaşıyor.

Oyunun bizce en zevkli yanı şudur; şekerleri patlatmak için belli bir kombinasyon oluşturduğunuzda ekrandaki bütün şekerlerin yeri değiştiği için spontane bir şekilde gerçekleşen şeker patlamaları. Ortaya muhteşem bir görsel şov çıkıyor ve o şekerlerin patlarken çıkarmış olduğu ses insana ayrı bir keyif veriyor.

Candy Crush Saga oyununun hileleri de bulunmaktadır ancak biz size oyundan keyif almanız için hilesiz bir şekilde oynamanızı tavsiye ediyoruz. Oyunun içerisinde birbirinden farklı eğlenceli farklı oyunlarda bulunmaktadır, örnek verecek olursak zorlu bulmaca ve çikolata parçalama oyunu.

Candy Crush Saga (Android) Tanıtım Videosu

Candy Crush Saga Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.116.0.1
Dil : Türkçe
Sistem : Android 2.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here