Camfrog Video Chat

0
1175
Ücretsiz | 47 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Camfrog Video Chat programını bilgisayarınıza indirerek anlık ileti veya video görüşmesi yoluyla arkadaşlarınızla sohbet edin, dosya aktarın, çeşitli genel yada özel sohbet odalarına erişin.

Sending
Kullanıcı Oyu
1 (1 oy)

Ücretsiz Görüntülü Sohbet Programı

Camfrog Video Chat, canlı video sohbet odalarına katılmanıza, arkadaşlarınızla sohbet etmenize ve çok kullanıcılı video konferanslarına katılmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış sezgisel arayüze sahip bir yazılımdır. Arkadaşlarınız ile görüntülü, sesli veya VOIP oturumlarıyla iletişim kurabilirsiniz.

Yeni bir profil oluştur

Kurulum işleminin sonunda, takma ad, şifre, cinsiyet, doğum günü, e-posta adresi ve konum hakkında ayrıntılı bilgi sağlayarak yeni bir profil oluşturmanız gerekmektedir.

Ayrıca, programı otomatik olarak oturum açma işlemine göre ayarlayabilir, parolalarınızı kaydedebilirsiniz. Böylece programın beni hatırla özelliğinden faydalanmış olursunuz.

Video sohbet odalarına katılın

Camfrog Video Chat, size genel sohbet odasına katılma veya birkaç sohbet odası arasında seçim yapma özgürlüğü tanır. Listeyi sohbet odaları ile yenileyebilir ve arama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Program mevcut sohbet odasında mevcut olan tüm kullanıcılarla birlikte bir liste görüntüler ve gerçek zamanlı olarak toplam kullanıcı sayısını gösterir. Herhangi bir kullanıcıyı sağ tıkladığınızda, web kamerasını görüntüleyebilir, mevcut kullanıcıyı kişi listesine ekleyebilir, bir arkadaşınızla Sohbet servisini kullanarak sohbet edebilir, kişileri engelleyebilir, dosya gönderebilir, fotoğraflar çekebilir, ifadeler ekleyebilir ve birisinin profili hakkında bilgi alabilirsiniz.

Buna ek olarak, bir listeyi bildirimlerle görüntüleyebilir, anlık ileti gönderebilir, takma adınızın yanında görünen bir durumu belirleyebilir, kendi sohbet odanızı oluşturabilir, gizlilik modunu (Online, Dışarıda, Meşgul veya Uygun) seçebilirsiniz.

Zengin yapılandırma ayarları

Sekmeli sohbet pencerelerini etkinleştirip, başlangıçta görüntülü sohbet odalarına katılabilirsiniz, sohbet arkadaşlarınızın yerel saatini görüntüleyebilir, her mesaj için zaman damgasını gösterebilir, otomatik olarak özel aramalara cevap verebilir, gelen aramaları bir şifre ile kabul edebilir, dosya aktarımları için kaydetme dizini seçebilir, konuşma süresi sınırını ayarlayabilirsiniz.

Gelen mesajlar için sesli bildirimleri etkinleştirebilir, arkadaşınız oturum açtığında bildirim alabilir, gizlilik sohbet talebi oluşturabilir ve kişileriniz oturum açtığında açılır pencereleri gösterebilirsiniz.

Ebeveyn kontrolü modu, gizlilik seçenekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ebeveyn Denetimleri özellikleri, yeni takma ad eklemelerini ve kayıtlarını reddetmenizi, tüm anlık iletileri günlüğe kaydetmenizi ve video görüntüleme ve yayınlama, sesli dinleme, metin sohbet, anında mesajlaşma ve daha pek çok özellik gibi çeşitli işlevleri engellemenizi sağlar.

Kullanıcıların gizlilikle ilgilenmeleri için, popülerliklerini gizleyebilir, profil yorumlarını devre dışı bırakabilir, içerdikleri odağı gizleyebilir, kötü sözcükler için bir filtre etkinleştirebilir, IM iletilerinin geçmişini tutabilir ve listeyi engellenen ve görünür kullanıcılar tarafından yönetebilirler.

Camfrog Video Chat, anlık ileti, çeşitli sohbet odaları ve görüntülü sohbeti ile birlikte sizleri sezgisel bir ortama getiriyor. Birçok yapılandırma ayarını destekliyor, mükemmel çalışıyor ve yeni mesajlar çok hızlı yükleniyor. Gizlilik özellikleri ve ebeveyn kontrolü modu birçok seçeneği engellemenizi sağlıyor.

Camfrog Video Chat Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.19.649.7972
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here