C-Guard Antivirus

0
605
Ücretsiz | 1.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

C-Guard Antivirus isimli bu kapsamlı program ile tehditleri, virüsleri ve şüpheli dosyaları tespit edip kaldırarak bilgisayarınızı koruyun.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

C-Guard Antivirus, bilgisayarınızı güvende tutmak için virüsleri, tehditleri veya potansiyel olarak zararlı nesneleri saptamanızı ve kaldırmanızı sağlayan güvenilir bir sistem koruma yazılımıdır. C-Guard Antivirus, arka planda çalışan hafif bir uygulamadır ve bilgisayarınızın risk altında olduğunu düşündüğünüz zaman sizi uyarır.

Üç koruma seviyesi

Yazılımın, gerçek zamanlı monitör, sezgisel algılama ve koruma bileşenleri olmak üzere üç entegre koruma yöntemi vardır. Etkinleştirildiğinde, sezgisel tespit işlevi, bir dosyanın bilgisayarınıza kaydettiği andan itibaren zararlı unsurlar içeriyorsa size sorabilir. Ancak, otomatik virüs uyarılarını devre dışı bırakan ayarlar panelinden Oyun Modu’nu da etkinleştirebilirsiniz.

Aksi takdirde, muhtemelen istenmeyen nesneleri algılamak için sisteminizi taramak için C-Guard Antivirus kullanabilirsiniz. Yazılım, değerlendirmek istediğiniz sürücüleri veya klasörleri seçmenizi sağlayan tam bir bilgisayar taraması, bir sistem dosyası taraması veya özel bir analiz gerçekleştirebilir.

Tarama ve değerlendirme

Uygulama, bilgisayarınızın hızlı ve kapsamlı bir taramasını gerçekleştirebilir, ardından algıladığı tüm tehditkar dosyaları listeler. Virüs adı, virüs bulaşmış dosyanın adı, tehdidin türü ve barındırma dosyasının yolu görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi dosyaya virüs bulaştığını ve nerede saklandığını bilgisayarınızda görebilir, ardından dosyayı kalıcı olarak kaldırmak mı yoksa karantinaya göndermek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Alternatif olarak, herhangi bir risk almak istemiyorsanız, C-Guard Antivirus tarafından tespit edilen tüm düzensiz dosyaları kaldırabilir veya karantinaya alabilirsiniz.

Karantina bölgesi

Yazılım, karantinaya alınan dosyaların orijinal yollarından bahsederek ayrıntılı bir listesini görüntüleyebilir. Bu şekilde, tehdit algılama yanlış pozitif hale gelmesi durumunda, her dosyayı analiz edebilir ve bunları silmeyi seçebilirsiniz. Dosyaları kaldırmak veya geri yüklemek için yalnızca bir seferde bir dosya seçebilirsiniz.

Sonuç

Çevrimiçi dosya aktarımlarıyla gelen ve giden tüm tehditlerle, herhangi bir bilgisayarın zararlı nesnelerden korunması zorunludur. C-Guard Antivirus, potansiyel tehditleri, virüsleri veya herhangi bir düzensiz dosyayı algılayabilir ve onu kaldırmanız veya karantinaya almanızı ister; böylece bilgisayarınıza ihtiyaç duyduğu koruma sağlar.

C-Guard Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0 Build 2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here