ByteFence Anti-Malware Pro

0
940
Deneme Sürümü | 6.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

ByteFence Anti-Malware Pro programı ile bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım bileşenleri açısından tarayın ve bu kullanışlı programı kullanarak bunları hızlı, verimli bir şekilde kaldırın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Engelleme Programı

Bilgisayarınızdaki hassas dokümanlarla çalışıyorsanız, çeşitli zararlı yazılım bileşenleri veya benzeri diğer tehditler bütünlüğünden ödün verilmemelidir.

Bunu yapmanın en etkili yollarından biri, hızlı ve kullanışlı sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilecek ByteFence Anti-Malware Pro gibi özel üçüncü parti yazılımlara yönelmektir.

Lütfen, bu programın düzgün çalışabilmesi için bilgisayarınızda .NET Framework yüklü olmasını gerektirdiğini unutmayın.

Bu program, pek çok kullanıcının yeteneklerinden minimum çabayla yararlanmasını mümkün kılan, bir avuç basit fonksiyonu paketleyen düzgün, kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte gelir.

Her ne kadar standart yardım dokümantasyonunu herhangi bir biçimde entegre etmese de, kontrolleri ek yardıma ihtiyaç duymadan çalıştırılacak kadar sezgiseldir.

ByteFence Anti-Malware Pro, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım bileşenlerini algılamanıza ve önemli çaba sarf etmeden kaldırmanıza yardımcı olabilir. Ana ekran, büyük özel düğmesine basarak hızlı tarama yapmanızı sağlar.

Bununla birlikte, uygulama, ihtiyaçlarınıza göre üç farklı tarama türü arasından seçim yapmanızı sağlar. Bu nedenle, bilgisayarınızdaki belirli dosyaları veya klasörleri tarayan hızlı bir tarama yapabilirsiniz. Bunları gerçekleştirmek, üstteki araç çubuğundaki Tara düğmesini tıklatarak ve ilgili Başlat düğmesine basarak istediğiniz tarama türünü seçerek yapılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bu program, sisteminizde yüklü olan web tarayıcılarıyla ilgili sorunları tespit etmenize ve düzeltmenize olanak tanır. İstenmeyen bileşenleri seçebilir ve bunları çabucak ve güçlük çekmeden çıkartmak için Onayları Düzelt butonuna basabilirsiniz.

Daha ayrıntılı olarak, tespit edilen tehditleri ve bunlarla ilgili yardımcı bilgileri izlemek isterseniz, ayrılmış düğmeyi tıklayarak İstatistikler bölümüne gidebilirsiniz.

Sonuçta, ByteFence Anti-Malware Pro, kötü amaçlı yazılım bileşenlerini bilgisayarınızdan hızlı, etkili bir şekilde tanımlamanıza ve kaldırmanıza yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Pürüzsüz, kullanıcı dostu bir arayüz ile gelir, bir avuç sezgisel fonksiyon paketler ve tespit edilen öğeleri takip etmek isterseniz istatistikleri sağlar.

ByteFence Anti-Malware Pro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.10.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here