BullGuard Internet Security

0
867
Deneme Sürümü | 20.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

BullGuard Internet Security, bilgisayar korsanlarının saldırılarını engelleyen, tüm etkin zararlı yazılımları kaldıran ve tüm verilerinizi korumak için sistem spesifikasyonlarına uyum sağlayan güvenilir bir antivirüs çözümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılım Temizleme ve Koruma Programı

Sürekli büyüyen çevrimiçi tehditler, bilgisayar kullanıcılarını güvenlik tehditlerinden tamamen korumak istiyor ve geliştiriciler birden fazla koruma araçlarını tek bir uygulamaya entegre ediyorlar. Buna bir örnek, kötü amaçlı yazılımın sisteminize zarar vermediğinden emin olmak için verimli bir şekilde birlikte çalışan bir dizi bileşenle donatılmış BullGuard Internet Security’dir.

Çok yönlü güvenlik programı

Bu güvenlik paketi, size güçlü bir antivirüs, anti-spyware ve anti-spam koruma, kişisel bir güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü bileşenleri, veri koruma ve PC ayarlama yardımcı programları sağlayarak tüm koruma alanlarını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tam zamanlı bilgisayar koruması için minimum kullanıcı yardımı

Algılanan ögeleri karantinaya alacak, düzeltecek veya silecek otomatik olarak göndermeye ayarlayabildiğiniz için kullanıcı etkileşimi zorunlu değildir. Bununla birlikte, uyarıları ve pop-up bildirimleri, her karakteristiğini çimdiklemek isteyenler için mevcuttur.

Gerçek zamanlı bir koruma sağlayan antivirüs uygulaması

Antivirüs, isteğe bağlı taramaları gerçekleştirmenize izin verirken, gerçek zamanlı koruma, davranışsal ve sezgisel algılama sunar. “Hızlı tarama” modu yalnızca bilgisayarınızın kilit bölümlerini analiz eder, ancak daha ayrıntılı bir tam bilgisayar taraması veya özel taramalar da yapabilirsiniz. BullGuard Internet Security, gelen ve giden e-postaları, dosyaları, klasörleri, arşivleri ve çalışan işlemleri izler.

Koruma kuralları, ebeveyn kontrolü ve Bilgisayar optimizasyonu

Kullanıcılar saldırı girişimleri tanımlamak ve engellemek için güvenlik duvarı kurallarını kolayca yapılandırabilir, yasaklanan ana makineleri yönetebilir ve ağ etkinliğini izleyebilir. Ayrıca, ebeveyn kontrolü modu, her çocuk için özel profiller oluşturmanıza ve ayrıntılı bilgisayar kullanım raporlarını görüntülemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Gereksiz veya geçici dosyaları kaldırarak, bozuk kayıt defteri girişlerini tespit edip düzelterek, sürücü birleştirme işlemlerini gerçekleştirerek ve başlangıç ​​programlarını yöneterek sisteminizin performansını artırmak için BullGuard Internet Security’yi kullanabilirsiniz.

Uygulama, belgelerin, multimedya dosyalarının ve e-posta mesajlarının CD / DVD’lerde, harici veya çevrimiçi depolama ortamlarında güvenli kopyalarını oluşturmanıza olanak tanıyan yedekleme ve geri yükleme çözümleri ile birlikte verilir.

Değerlendirme ve sonuç

BullGuard Internet Security, her şeyi göz önünde bulundurarak, sistem kaynakları üzerinde minimum etki bırakarak bilgisayarınız için hepsi bir arada koruma sağlar. Günlük kullanım için güçlü fakat sezgisel bir güvenlik çözümü oluşturmak için kullanıcı dostu bir görünümü gelişmiş koruma, ebeveyn kontrolü özellikleri ve performans optimizasyon araçları ile birleştirir.

BullGuard Internet Security

Versiyon : 17.1.336.1 / 18.0.b3 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here