BSPlayer

0
746
Ücretsiz | 10.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

BSPlayer isimli bu güçlü, sezgisel ve Türkçe dil desteğine sahip medya oynatıcıyı ücretsiz indirerek videolar, filmler, DVDler, müzik, TV programları, radyo yayınları, podcast’ler ve çok daha fazlasını oynatabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Ses, Video ve Medya Oynatma Programı

Herkesin bilgisayarında bir video oynatıcı yüklüdür ve bir medya oynatıcı söz konusu olduğunda herkesin memnun olduğu bir favori programı vardır. Teknolojinin ilerlemesi daima perspektifleri değiştirir ve eski bildiklerinizi geride bırakabilir. İşte o zaman BSPlayer gibi daha iyi programlar aramaya başlarsınız.

BSPlayer, codec’leri bulmak ve yalnızca bu iş için bir uygulama kurmak için çok fazla zaman harcamadan film oynatmak isteyenler için çok ilginç bir çözümdür. Ayarlanabilir ton ayarlarını gizleyen kullanıcı dostu ayarlar menüsüyle çok basit ve temiz bir arayüze sahiptir. Bu şekilde, birkaç yapılandırmayı deneyebilir ve size en uygun olanı bulabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Kısayol tuşu ve uzaktan kumanda desteği ile gelişmiş erişilebilirliği vardır. Program, doğru sistem kaynakları üzerinde video dosyalarını işler. BSPlayer tüm popüler video ve ses formatlarını düzgün bir şekilde yürütmenizi sağlar. Sağlanan kısayol tuşlarını hem ses hem de video akışlarının gelişmiş konfigürasyonunu kullanarak uygulamayı kontrol ederken kullanışlı OSD özelliklerine sahiptir.

BSPlayer ile altyazı dosyası olmayan bir film açarsanız, otomatik olarak altyazı veritabanlarında İnternet’te en uygun altyazıyı aramaya başlar. BSPlayer, uzaktan kumandayı bağlayarak ve entegre WinLRC bileşenini yapılandırarak da tamamen kontrol edilebilir.

Bu medya oynatıcı, ses ve görüntü yakalama araçlarını sunar ve video akışından da çerçeveler ve minyatür resimler çekebilirsiniz. BSPlayer kesinlikle indirip kullanmaya değer medya oynatma araçlarındandır ve şık bir video oynatıcıda aradığınız özellikleri ve güvenilirliği bulundurur.

BSPlayer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.72
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here