Browser Hijack Retaliator

0
675
Ücretsiz | 3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

Browser Hijack Retaliator, Internet Explorer ana sayfası, arama sayfası ve Favoriler çubuğu için gerçek zamanlı koruma sunan kullanışlı ve kullanımı kolay bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

İnternet Explorer için Gerçek Zamanlı Koruma Programı

Browser Hijack Retaliator, İnternet’te gezinirken virüs bulaşmalarına engel olmak ve onlara karşı güvende kalmak için güçlü özellikler sunan Internet Explorer kullanıcılarına yönelik bir yazılım aracıdır.

Temel olarak, Internet Explorer ana sayfasını, arama sayfasını, arama motorunu ve sık kullanılanları değiştirmeye çalışan ve bu konuda yardımcı olması için gerçek zamanlı koruma sunan kötü amaçlı dosyaların engellenmesi içindir.

Basit ve anlaşılır arayüz

Yükleme işlemi çok az zaman alır, çünkü herhangi bir üçüncü taraf ürünü indirmeyi veya karmaşık ayarları yapılandırmayı teklif etmez. Tamamladıktan sonra, Browser Hijack Retaliator, tüm özellikleri doğrudan ana pencerede görüntülenen, ancak hepsi kendi seçenekler grubuyla gelen, kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

Bilgisayarda daha önce hiç deneyim sahibi olmayan kişiler de dahil olmak üzere her tür kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde anlaşılır bir programdır.

Ana sayfayı korur, Sık Kullanılanları ve BHO’ları yönetir

Bu uygulama, bahsedilen tüm araçlar için gerçek zamanlı koruma sağlar, bu nedenle IE ana sayfanızı kurmanız ve Browser Hijack Retaliator’un korumasına izin vermeniz gerekir. Bu özellik, daha önce belirli ana sayfayı tarayıcıda ayarlamasanız da çalışır.

Buna ek olarak, yeni bir öge IE sık kullanılanlara eklenmek üzere her seferinde sizi uyarır; bu da girişime izin vermek veya engellemek için bir seçenek sunar. Alınan tüm ögeleri ana pencerede görüntüleyebilir ve konumlarını Windows Gezgini ile de açabilirsiniz. BHO (tarayıcı yardımcı nesneleri) koruması tek bir tıklamayla etkinleştirilebilir.

Başlangıç ​​programlarını kaldırın ve tanımlama bilgilerini kaldırın

Tüm başlangıç ​​ögelerinin bir listesini görüntülemek, aktif olup olmadığını kontrol etmek için tarama yapmak ve bir tıklama ile kaldırmak mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Son olarak, program HOSTS dosyasındaki değişiklikleri engellerken, çerezleri, adres çubuğuna yazılan tüm adresleri, araç çubuklarını ve tarayıcı uzantılarını yönetmenize de yardımcı olur.

Sonuç

Genel olarak Browser Hijack Retaliator, bilgisayarınızı istenmeyen tarayıcı değişikliklerine karşı koruyan kullanışlı bir yazılım çözümüdür. Basit arayüzü nedeniyle tüm kullanıcı kategorilerine hitap eder, bilgisayarın performansını aksatmaz ve tüm işler zamanında tamamlanır.

Browser Hijack Retaliator Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.5.0.467
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here