Brawl Stars (Android)

0
525
Ücretsiz | 85 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Son zamanların en popüler Android oyunlarından olan Brawl Stars basit bir savaş oyunudur. Oyunu birden fazla arkadaşınızla ve takım halinde oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Eğlenceli Savaş Oyunu

Brawl Stars, aksiyon oyun kategorisindeki eğlenceli bir savaş oyunudur. Oyunun geliştiricisi Supercell’dir. Aksiyon kategorisinde ücretsiz bir oyuna ihtiyacınız varsa Brawl Stars’ı indirin, ancak bu oyunu yüklemek için Android 4.3 sürümüne veya üst sürümüne ihtiyacınız olacak.

Oyun harita da farklı bir tema ile geliyor. Harita biraz daha küçük. Her oyun iki takım tarafından oynanır. Her takım üç çevrimiçi oyuncudan oluşur. Aynı takımdaki her oyuncunun kendi yetenekleri ile farklı karakterleri seçmesi gerekir.

Bu oyun cep telefonu oyununa yeni bir bakış getiriyor. Oyuncuların birbirlerine karşı savaşabileceği bir çekim oyunu getiriyor. Bu oyundaki navigasyon sistemi, bugünlerde aynı türdeki çoğu mobil oyuna benziyor. Ekrandaki oyuncuların karakterlerini değiştirmelerine izin veren yön kontrolünü içerir. Bu oyunun amacı, öldürülmüş rakip tarafından atılan kristalleri toplamaktır.

Brawl Stars oyununun grafiği önceki oyunlarla benzer bir temaya sahip. Karakter, rakibe karşı savaşmak için kullanılabilecek süper yetenekle birlikte eşsiz bir yetenekle gelir. Bunlardan biri bile büyük hasar veren bir ayıyı bile çağırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunu kazanmanın ana ipucu, dövüş tarzınıza uygun karakterini seçmektir. Her karakterin kendine özgü bir özelliği vardır. Bazıları daha büyük bir savunmaya sahipken, diğerleri iyileşme yeteneğine sahip. Karakterinizi amaçladığı gibi oynayın. Mesela, daha büyük savunma karakteri ön plana çıkarken, şifa yeteneğine sahip karakterde desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Her bir karakterin kabiliyetini göz önünde bulundurmak dışında, menzili de dikkate almak önemlidir. Daha kısa menzil uzun menzilli karakterdir. Uzun menzilli karakter saldıran iken saklanmak akıllıca olabilir. Bu rolde, ekibinizden gerekli desteği aldığınızdan emin olun. Son olarak, haritanın merkezine gitmek savaşa egemen olacak. Bu noktada, karakteriniz problemsiz herhangi bir yöne gidebilir.

Brawl Stars (Android) Ekran Görüntüleri

Brawl Stars (Android) Video İzle

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here