BluetoothView

0
797
Ücretsiz | 50 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

BluetoothView programı arka planda çalışarak çevrenizdeki Bluetooth cihazlarının etkinliğini izler ve onları bularak size gösterir.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Ücretsiz Bluetooth Cihazlarını Bulma ve Tespit Etme Programı

BluetoothView, etrafınızdaki Bluetooth aygıtlarını algılamak ve etkinliklerini izlemek için tasarlanmış çok basit bir yazılımdır.

Çok basit ve gezinmeyi kolaylaştıran bir arayüz ile BluetoothView yalnızca sınırlı sayıda özelliğe sahiptir, bu nedenle sadece birkaç yapılandırma ekranı ve menüsü mevcuttur.

Ana pencere, aygıt adı, Bluetooth adresi, büyük aygıt türü, küçük aygıt türü, ilk ve son algılama zamanı ve diğer bazı ayrıntılar da dahil olmak üzere Bluetooth aygıtında ihtiyacınız olan bilgilerin çoğunu gösterir.

Buna ek olarak BluetoothView, algılanan cihazlardan herhangi biriyle bağlantı kurmaya çalışmanıza izin vermek için ayrı bir araç ile birlikte gelir. Ayrıca, güncelleme oranını, yeni cihazın açıldığı pencereyi ve bip sesini yapılandırmak için yalnızca “Seçenekler” menüsüne girmeniz yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Seçenekler” ekranı yeni bir Bluetooth cihazı tespit edildiğinde bir komut yürütme, bir metin konuşma ve bir günlük dosyasına Bluetooth etkinliği yazma imkanı tanıyan acemi biriyseniz sizi zorlayabilecek bir ekrandır. Elbette, BluetoothView’i her zaman çalışmaya devam ettirebilir ve çevrenizde yeni bir Bluetooth aygıtı tespit edildiğinde haberdar olabilirsiniz.

BluetoothView, beklendiği gibi, asgari miktarda donanım kaynağı ile çalışır ve Windows sürümü ne olursa olsun sorunsuz çalışır; bu da, yöneticinin ayrıcalıkları olmayan Windows kullanıcılarının uygulamayı başlatırken sorun yaşamaması anlamına gelir.

Sonuç olarak BluetoothView şüphesiz kullanışlı bir yazılım parçasıdır ve basit arayüzü sayesinde yeni başlayanlar ve daha tecrübeli kullanıcılar hangi özelliğin ne olduğunu anlamaya çalışırken kesinlikle hiçbir problem yaşamayacaktır.

BluetoothView Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.66
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here