Blue Atom Antivirus

0
446
Ücretsiz | 27 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Blue Atom Antivirus bilgisayarınıza indirerek virüsleri ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan kaldırın ve bilgisayarınızı koruma altına alın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Yazılım piyasası, bilgisayarlarımızı virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü niyetli tehdit türlerine karşı korumak için sürekli olarak güvenlik güncelleştirmeleri ve yeni sürümler alır.

Popüler ve seçkin güvenlik programarına katılmaya çalışan programlardan biri Blue Atom Antivirus’dur. Özellikle bilgisayar kaynaklarıyla dostça kalan, her türlü tehlikeli dosyalara karşı tam koruma sağlayan bir antivirüs olarak tasarlandı.

Programı kullanmak, pazardaki diğer araçlarla olduğundan çok daha kolaydır ve özelliklerinden yararlanmaya çalışırken gerçekten sorun yaşamayacaksınız.

Arayüz, kullanıcı etkileşimini olabildiğince az tutar, temiz ve basittir. Kompleks yapılandırmalar, motor seçimleri veya bileşen tweaking fonksiyonları yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kötü amaçlı yazılımları uzak tutmak için tasarlanmış modern bir yazılımdan beklendiği gibi, Blue Atom Antivirus gerçek zamanlı koruma ile birlikte gelir, bu nedenle bilgisayarınızı açtığınız andan itibaren sizi güvende tutmaya çalışır.

Bununla birlikte, tarama işlemi biraz zaman alabilir ve sistem kaynaklarınızı biraz zorlayabilir. Bu, sabit disk boyutuna ve taranacak dosya sayısına büyük oranda bağlı olmakla birlikte, Blue Atom Antivirus’ın testler sırasında temiz bir bilgisayardaki taramayı tamamlamak için biraz zamana ihtiyacı olduğunu gördük.

Sonuçta, Blue Atom Antivirus iyi bir koruma sunan ve bazı kötü amaçlı yazılımları tanıyan ve engelleyebilen oldukça basit bir güvenlik çözümüdür. Bununla birlikte, bunu bir ikinci antivirüs olarak tutmak ve en iyi sonuçları almak için bir güvenlik duvarı kullanarak başka bir koruma katmanı eklemek en iyisidir.

Blue Atom Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.1 Build 278 Beta 2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here