Blender

0
779
Ücretsiz | 71 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Blender, 3D modelleme, animasyon, işleme, gölgeleme ve hatta hareket takibi özellikli profesyonel 3D oluşturma programıdır. Üstelik bu üç boyutlu modelleme programını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz 3D Animasyon ve Modelleme Programı

Blender programını bilgisayarınıza indirerek ücretsiz bir şekilde 3D (üç boyutlu) ve 2D (iki boyutlu) modelleme yapabileceğiniz bir yazılım kullanmaya başlayabilirsiniz. Blender programının içerisinde animasyon, video, modelleme gibi bir çok araç bulunmaktadır.

Blender profesyonel kullanıcılar için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bunun sebebini programı indirip kullanmaya başladığınızda kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Çünkü programın arayüzü oldukça karmaşıktır ve yeni başlayan kullanıcıların epey zorlanacağını düşünüyoruz. Bu zorluğun üstesinden gelebilmeniz için programın çok iyi bir şekilde hazırlanmış kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Blender’ın en önemli özelliklerinden biri, herhangi bir şeyi programın içerisine sürüklemeden tüm araçları ve özellikleri görmenizi sağlar. Blender ile dosya ekleyebilir, bir görüntü oluşturabilir, eylemlerinizi geri alabilir ve yeniden yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, ayarlar menüsünden temaları özelleştirebilir ya da Python’da komut dosyasını değiştirerek doku boyama, köşe boyası, gölgeleme, oyun mantığı editörü, arma (armatürler, zırhlama , poz verme), ortam efektleri ve daha birçoğunu kullanabilirsiniz.

Blender yüksek miktarda CPU ve sistem belleği kullanır.

Profesyonel bir 3D grafik editörüne sahip olmak istiyorsanız, Blender’ı indirebilirsiniz . Profesyonel kullanıcılar, programı kullanırken geniş grafik düzenleme bilgisi ile kesinlikle avantajlıdır.

Blender Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.79
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here