Bizim Çiftlik Sahil (Android)

1
1278
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Bizim Çiftlik Sahil oyununu Android işletim sistemli akıllı telefonlara ya da tabletlere ücretsiz olarak indirerek kendinize bir çiftlik kurabilir ve bu çiftlikte hayvanlara bakabilir, çeşitli bitkiler, meyveler ve sebzeler yetiştirebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Çiftlik Kurma Oyunu

Bizim Çiftlik Sahil oyununu cihazınıza indirerek Türkçe dil desteğine sahip bir çiftlik kurma oyunu oynayabilirsiniz. Hayalinizde ki çiftliği kurmak çok kolay, Bizim Çiftlik Sahil oyunuyla arkadaşlarınıza en iyi çiftçinin siz olduğunu gösterebilirsiniz. Oyunda gerçek bir çiftçi gibi ekinleri ekip mahsülleri topluyorsunuz. Bunun yanı sıra hayvancılık işiyle de ilgilenebilirsiniz. Tarlalardan çıkan ürünleri marketlerde satarak para kazanıyorsunuz. Adı üstünde Bizim Çiftlik Sahil oyunu olduğu için sahilde kendinize özel bir gemi yapabiliyorsunuz.

Bilmeniz gerekir; Bizim Çiftlik Sahil oyunu, Family Farm oyunundan bağımsızdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyundaki bütün kullanıcılar ile sürekli bir yarış halinde olduğunuzu unutmayın. Çünkü güzel çiftlik yarışları sürekli devam etmekte. Oyunda çok sevimli hayvanlar bulunmaktadır. Çiftlikte hayvan besleyerek onların bakımını yapabilirsiniz. Oyunda günlük sipariş ve görevleriniz bulunmaktadır. Çiftlikte ki işlerinizin aksamasını istemiyorsanız bu görevleri düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor.

Bizim Çiftlik Sahil oyununda bir çiftlik laboratuvarı bulunmaktadır. Bu laboratuvarda size özel bitkiler yetiştirebilirsiniz. Mücevher ve elmasları madenlerden çıkarabilir ve gelirinize katkı sağlayabilirsiniz.

Bizim Çiftlik Sahil (Android) Tanıtım Videosu:

Bizim Çiftlik Sahil Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 4.6.000
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here