bitwarden Password Manager

0
564
Ücretsiz | 91.3 MB i n d i r
4

Özet

bitwarden Password Manager, özellikle şifrelerini kaybetme eğiliminde olan ve onları güvenli bir şekilde tutmanın bir yoluna ihtiyaç duyan kişiler için oluşturulmuş iOS işletim sistemli bir uygulamadır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Şifre Yönetici Uygulaması

bitwarden Password Manager isimli bu kullanışlı uygulama, kullanıcıların e-posta sağlayıcısı ve sosyal medya siteleri gibi çeşitli çevrimiçi hesaplara giriş yaptıklarında kullandığı tüm şifreleri depolamak ve senkronize etmek için kullanılabilir. Her ne kadar bazı kullanıcılar Bitwarden’i başlarda kavramayı biraz zor bulsalar da biraz çaba sarf ettiklerinde kolay ve anlaşılır bir uygulama olduğunu anlayacaklardır.

Bitwarden, tüm oturum açma ve şifrelerini saklamanın ve tüm cihazlarınız arasında senkronize edilmesini sağlayan en kolay ve en güvenli yoldur. Bitwise uygulama uzantısı, Safari veya Chrome aracılığıyla herhangi bir web sitesinde hızlı bir şekilde oturum açmanıza izin verir ve yüzlerce başka popüler uygulama tarafından desteklenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Şifre hırsızlığı ciddi bir sorundur. Kullandığınız web siteleri ve uygulamalar her gün saldırı altındadır. Güvenlik ihlalleri meydana gelir ve şifreleriniz çalınır. Uygulamalarda ve web sitelerinde aynı şifreleri tekrar kullandığınızda, bilgisayar korsanları e-postanıza, bankanıza ve diğer önemli hesaplarınıza kolayca erişebilir.

Güvenlik uzmanları, oluşturduğunuz her hesap için rastgele oluşturulmuş farklı bir şifre kullanmanızı önerir. Ancak tüm bu parolaları nasıl yönetiyorsunuz? Bitwarden, şifrelerinizi oluşturmanızı, depolamanızı ve bunlara erişmenizi kolaylaştırır.

Bitwarden, tüm giriş bilgilerinizi, tüm cihazlarınızla senkronize bir şekilde şifrelerinizi saklar. Cihazınızdan ayrılmadan önce tamamen şifrelendiğinden yalnızca verilerinize erişebilirsiniz.

bitwarden Password Manager Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.6.0
Dil : İngilizce
Sistem : iOS 9.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here