BitTorrent

0
654
Ücretsiz | 2.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Kendi türünün ilk örneği olan bu Torrent dosyası indirme programı, İnternet bağlantısı kullanarak dosyaları indirmenize, RSS yayınlarına abone olmanıza, Android ve Apple cihazlarına ve oyun konsollarına bağlanmanıza izin verir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Torrent Dosyası İndirme Programı

BitTorrent, kullanıcılara İnternet üzerinden yüksek miktarda dosya indirmeyi sağlayan, hız sınırlama yetenekleri, birden fazla cihaza bağlanma ve RSS beslemesi ekleme gibi bir çok özellik sunan ücretsiz bir programdır.

Arayüz, gezinme bölmesi, menü çubuğu, birkaç düğme ve seçilen çeşitli bilgileri görüntülemek üzere bazı sekmeli paneller içerdiği için iyi yapılandırılmış ve temiz bir düzen içerir. Hem profesyonel hem de acemi kullanıcılar arayüzün kullanışlı durumunu sevecekler.

Bu programla, İnternet’ten yüksek hızlı büyük dosyalar indirmenizi sağlarken aynı zamanda bir URL’den veya sabit sürücüye gelen dosya torrentleri ekleyebilirsiniz. Üstelik, dosya ve dizinlerden yeni torrentler oluşturmak, izleyiciler, web verileri, yorumlar, parça boyutu ve web sitesi gibi bilgileri eklemek mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir torrentde bulunan tüm dosyaları görebilir, duraklatabilir, durdurabilir ve bir indirmeyi başlatabilir, aynı zamanda sıra listesinde yukarı veya aşağı hareket edebilir, izleyiciyi tekrar kontrol etmeniz ve izleyiciyi güncelleştirebilirsiniz. İndirme ve yükleme limiti, düğmenin yalnızca bir tıklamasıyla ayarlanabilir, yeni etiketler oluşturulabilir ve özellikler yeni bir pencerede gündeme getirilebilir.

Bir torrente derecelendirmeler ve yorumlar eklenebilirken, diğer kullanıcılar tarafından kayıtlı olanları da görüntüleyebilirsiniz. Program indirme ve yükleme hızının yanı sıra disk istatistikleri, aktarım geçmişi ve ağ yükü grafiksel bir görüntüsünü gösterir.

RSS özet akışları, uygun bir kutuya yalnızca bir URL girerek, özel takma ad kullanarak ve yayınlanan tüm yeni ögelerin otomatik olarak indirilmesini sağlayarak eklenebilir. Ayrıca, bu uygulamaya çok sayıda Android ve Apple cihazının yanı sıra PS3 ve Xbox360 oyun konsollarına bağlamak da mümkündür.

BitTorrent Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.10.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here