BitDefender Rescue CD

0
623
Ücretsiz | 643 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

BitDefender Rescue CD, işletim sisteminizin özellikle bilgisayarın kötü amaçlı yazılımlardan temizlenmesini sağlamak için tasarlanmış bilgisayarınızı tarayıp ve temizleyen güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılımlardan Koruma Programı

Virüs bulaşmalarının neden olduğu hasarları onarmak ve sistemi çalışma durumuna getirmek çoğu zaman zor bir görevdir. Önlemleri kendi ellerinize almak ve kendiniz düzeltmeye çalışmak istiyorsanız, hazırlanmak ve iş için en uygun araçlara başvurmak en iyisidir.

Özellikle yukarıda belirtilen amaç için üretilen çözümlerden biri, kötü niyetli programlar tarafından yapılan karmaşayı temizlemek için tam donanımlı BitDefender Rescue CD’dir.

Çalıştırılması Windows’a bağımlı olmadığı için, yazılım işletim sistemine yüklenmeden bile iş yapabilir. Bu şekilde kullanmak için tek şart, içeri girdiği ISO görüntüsünün bir diske yazılması ve daha sonra optik sürücü birincil önyükleme aygıtı olarak kullanılmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

BitDefender Rescue CD sistemi başlatıldıktan sonra, birçok dille ilgili seçenekler sunulacak. Yine de, başlangıç ​​ekranında bulabileceğiniz kullanışlı bir özellik yüklü olan, her bileşen hakkında bilgi görüntüleyen ve donanım sorunlarının giderilmesinde oldukça kullanışlı olan ayrıntılı modu seçmenizi tavsiye ederiz.

XUbuntu tabanlı ortamda, BitDefender’ın kanıtlanmış çözümlerini kullanarak ve zararlı veya hasar görmüş dosyaları kurtararak kötü amaçlı yazılımı temizlemenize yardımcı olacak gerekli araçları bulacaksınız. Kurtarma CD’si başlatıldığında otomatik olarak bunu programladıkları için virüs temizleme bileşenleri için el ile güncelleme yapmak zorunda kalmazsınız.

Sonuç olarak BitDefender Rescue CD, sistem kurtarma ve fonksiyonel bir duruma geri yüklemeye ihtiyaç duyan tüm kullanıcılar için mükemmel bir değer olduğunu ispatlayacak sağlam bir veri kurtarma ve kötü amaçlı yazılım kaldırma programıdır.

BitDefender Rescue CD Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here