Bitdefender Client Security

0
425
Deneme Sürümü | 1.5 GB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

Bitdefender Client Security, antivirüs uygulamalarını merkezi bir bilgisayardan diğer bilgisayarlara uzaktan dağıtıp ve yönetme, ağ ilkeleri, görevler ve raporlar oluşturma ve daha fazlası işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Güçlü Antivirüs Programı

Bitdefender Client Security evdeki veya işyerindeki bir bilgisayar ağı için kötü amaçlı yazılımlara karşı güvenliği kolaylaştırır. Yöneticilere uzaktan yüklemeleri merkezileştirme, ayarları yapılandırma ve raporlar oluşturma olanağı sağlayan bir yönetim konsolu bulunur.

Kurulum prosedürü sırasında yönetim sunucusu ve konsol arasında güncelleme sunucusu ile birlikte hangi bileşenleri yükleyeceğinizi ve ihtiyaçlarınıza en uygun sunucuyu seçebilirsiniz: “Tek”, tanımlanmış bir ağ içindeki benzersiz yönetim sunucusunu, “Master”, yalnızca çoklu sunucu kurumsal ağdaki sunucuları yönetirken “slave”, bir ana sunucu tarafından yönetilen bir sunucu anlamına gelir.

“Tek” ve “ana” modları sunucu, temsilci ve konsol bağlantı noktalarını belirtmenizi isterken “bağımlı” moddayken ana sunucuyu girmeniz gerekir. Güncelleme sunucusu bağlantı noktası da kurulabilir. Artı, yönetim sunucusu için SQL Server Express (2005 sürümü) yükleyebilir veya varolan bir veritabanını kullanabilirsiniz.

Konsol, antivirüs olayları, e-posta filtreleri, güncellemeler ve ağ durumu, ürün dağıtımı, atanmış politikalar ilerleme durumu, lisans ve şifre durumu hakkında tüm PC’ler hakkında genel bilgi edinebileceğiniz düzgün bir şekilde yapılandırılmış bir kullanıcı dostu arayüze sahiptir.

“Slave” dağıtımları söz konusu olduğunda, yönetilen, yönetilmeyen ve hariç tutulan PC’yi ayrı alanlarda görüntüleyebilir, seçilen herhangi bir makineyi hariç tutma listesine ekleyebilir veya üzerine av ürününü derhal yükleyebilirsiniz.

Son sözü edilen eylem, dağıtım öncesinde ve sonrasında kullanıcıya bildirimde bulunarak, kullanıcı arabirimi olmaksızın ve bağlantı durumunu kontrol etmek için önceden ping çekerek hareket ettirilebilir. Ayrıca, işlem başarısız olursa yeniden deneme dağıtımını etkinleştirebilir, gerekirse kullanıcıyı PC yeniden başlatmasını ister veya bu işlemi otomatik olarak gerçekleştirir ve ayrıca yönetim sunucusunun adını veya IP adresini girersiniz.

Program, gelişmiş, antispam, virüsten koruma, güvenlik duvarı ve güncelleme ayarları, aygıt tarama, hariç tutma, gizlilik denetimi, tarama ilkesi, ana etkin modüller, güncelleştirme istekleri veya kullanıcı denetimi ile ilgili politikaları görüntülemenize ve yenilerini oluşturmanıza olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın kapanması veya yeniden başlatılması, halihazırda aktif olan işlemlerin veya başlangıç ​​programlarının listelenmesi veya sistem bilgisi edinilmesi gibi çeşitli ağ görevleri oluşturma imkanı veren çeşitli ağ yardımcı programları kullanımınıza sunulur; ayrıca çeşitli işlemler için ağ denetim raporları oluşturur ve planlar; karşılaştırmalı veriler, geçmiş veriler, güncel paylaşımlar, disk bilgileri, kurulu yazılımlar ve düzeltmeler gibi.

Program, hata mesajlarını açmak, kilitlemek veya görüntülemek için işletim sistemini zorlamadan testlerimiz de sorunsuz çalıştı. Sistem kaynakları tüketimine ışık tutarken hızlı operasyonlar gerçekleştirdi.

Bitdefender Client Security, her şeyi göz önünde bulundurarak, merkezi bir bilgisayardan yönetilebilen çok yönlü anti-malware koruması arayan bir bilgisayar ağı için güvenilir bir varlık olarak kanıtlıyor.

Bitdefender Client Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.6.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here