Bitdefender Antivirus Plus 2018

0
1222
Deneme Sürümü | 9.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Bitdefender Antivirus Plus 2018, casus yazılımlardan, fidye yazılımından, kimlik avı ve dolandırıcı web sitelerinden sizi koruyan, güvenlik açığı taramalarına, bir güvenlik merkezine sahip olan antivirüs çözümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gelişmiş Antivirüs Programı

Bitdefender, sisteminizin virüslerden ve diğer tehditlerden korunmasını sağlamak için yeni teknolojileri ve güçlü özellikleri bir araya getiren en yeni Antivirus Plus sürümüyle seriye devam ediyor.

Kurulumdan sonra, yardımcı program iki yapılandırma modu sunar: Otomatik Oyun modu, varsayılan ayarlarla çalışır ve kullanıcı etkinliğini kesmez; Otomatik Oyun modu, video oyunlarını oynamak ve herhangi bir etkileşimden endişelenmek istemeyen kullanıcılara hitap eder.

Bitdefender Antivirus Plus, emrinde birkaç tarama moduna sahip modern ve temiz bir arayüze sahiptir: Hızlı mod, sabit sürücünüzün kilit alanlarından geçer; Sistem modu şüpheli etkinlikleri hemen arar.

Ayrıca, bir defalık veya tekrar eden tarama prosedürünün zamanlamasının yanı sıra, virüs aramak için yerleri belirleme imkanı da vardır. Bu özel mod, tarama yöntemini (agresif, normal, izinli) seçmenizi, görevi düşük önceliğe sahip olarak çalıştırmanızı, tarama ilerleme penceresini sistem tepsisi alanına en aza indirgemenizi ve ayrıca herhangi bir tehdit bulunmadığında bir işlem oluşturmanızı sağlar (örneğin, sistem kapat).

Bitdefender Antivirus Plus’ın bir diğer önemli özelliği, kritik veya isteğe bağlı Windows güncellemeleri, uygulama güncellemeleri veya Windows hesapları şifrelerinden bahsediyorebe olsak da, sistemin savunmasız kısımlarını tarama yeteneğidir. Son olarak, Kurtarma modu, rootkit gibi aksi bir şekilde ortadan kaldırılması güç tehditleri kaldırmak için sistemi yeniden başlatmanızı gerektirir.

Veri gizliliği konusunda, Bitdefender Antivirus Plus, hassas bilgileri bilgisayardan tamamen silmek ve uzmanlaşmış araçların dahi kurtarılmasını engellemek için kullanıcılara bir dosya parçalama aracı sunmaktadır.

Ayrıca, kayıp cihazlar, ebeveyn kontrolü ve Facebook koruması için hırsız korumayı etkinleştirmek için Safebo aracılığıyla Bitdefender servislerini kullanmanın yanı sıra otomatik tarama ve anti-kimlik avlanma modlarını da etkinleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cüzdan özelliği, önce bir ana şifrenin kurulmasını gerektirir. Bu adım tamamlandıktan sonra kullanıcılar, bir veritabanını yetkisiz kullanıma karşı korumak için kimlik bilgileri (ör. Çevrimiçi bankacılık, web siteleri, e-postalar) ile doldurabilir. Bu nedenle, iş istasyonu gözetimsiz bırakıldığında Cüzdan otomatik olarak kilitlenir.

Otomatik Oyun modu klavye kısayolu, otomatik dizüstü bilgisayar modu, güvenlik widget göstergesi ve durum uyarıları için ayarlar yapılabilir. Antivirus Plus, önemli olayları işaretler ve virüs taramaları ve tehdit kaldırmalarıyla ilgili çeşitli istatistikleri gösterir. Daha az tecrübeli kullanıcılar, yardımcı program tarafından sağlanan basit tarama sihirbazları sayesinde görevleri hızla yapılandırabilir ve başlatabilir.

Sonuç olarak, Bitdefender Antivirus Plus, virüs algılama ve kaldırma ile ilgili güvenilir bir güvenlik uygulaması olduğu kanıtlanmıştır. Bitdefender Photon teknolojisi sayesinde sistem kaynakları basit ve sezgisel bir arayüze ek olarak zengin özelliklerden oluşuyor ve her tür kullanıcı için ideal bir çözüm haline geliyor.

Bitdefender Antivirus Plus 2018 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 22.0.12.161
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here