Bitdefender Antivirus Free Edition

0
671
Ücretsiz | 8.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Bitdefender Antivirus Free Edition, kullanıcı yapılandırması gerektirmeden kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden ve çeşitli tehditlerden bilgisayarınızı koruyan ücretsiz antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Bitdefender, en üst sıralarda yer alan performans sonuçlarını veren etkili virüsten koruma çözümleri söz konusu olduğunda, kullanıcı topluluğunun kullandığı programın adıdır. Geliştirici, üç profesyonel güvenlik çözümü sunuyor sizlere, bunlar; Antivirus Plus, Internet Security ve Total Security.

Etkili ve müdahaleci olmayan koruma çözümü

Bitdefender Antivirus Free Edition, her daim uyanık kalır ve yalnızca bilgisayardaki şüpheli etkinlikleri tespit ettiğinde kullanıcıları uyarır. Konfigürasyona ihtiyaç duymadan kendi başına herhangi bir problemle uğraşan bir güvenlik aracını tercih edenler için idealdir.

Basit kurulum ve gerçek zamanlı koruma

Kurulum prosedürü, özel girişe ihtiyaç duymayan hızlı ve kolay bir iştir. Bitdefender, kötü amaçlı yazılımdaki mevcut durumu değerlendirmek için, başlangıçta bilgisayarda bir ilk taramayı önermektedir.

Program yalnızca isteğe bağlı taramaları gerçekleştirmekle kalmaz, aynı zamanda virüslerin ve diğer e-tehditlerin, optimize edilmiş ayarlarla gerçek zamanlı bir güvenlik önlemi kullanarak makineye sızmasını önler.

Kullanıcı dostu arayüz ve tek tıklamayla kontrol

Arabirim, çağrıldığında bildirim alanından çıkan küçük bir çerçeveden oluşur. Mevcut koruma durumunu gösterir ve kullanıcıların tek bir tıklama ile virüs kalkanı ve otomatik tarama modüllerini devre dışı bırakmalarını sağlar.

Karantina ve günlük dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Tanımlanan tüm tehditler, kullanıcıların tam yolları inceleyebilecekleri ve Windows Gezgini’nde dosya konumlarını açabileceği karantinaya otomatik olarak gönderilirken öğelerin silinip saklanmamasına da karar verebilirler.

Performans ve sonuç

Uygulama dosyaları algılama ve karantinaya alma konusunda oldukça etkilidir. Kullanıcının bilgisayardaki normal etkinliğine müdahale etmez, hafif bir CPU ve RAM ile çalışır, tarama işlemini hızla bitirir ve kötü amaçlı yazılım tespit oranı ile ilgili çok iyi sonuçlar verir.

Bitdefender Antivirus Free Edition, ücretsiz bir araç olduğunu göz önüne alarak PC’yi her zaman kötü amaçlı yazılımlardan korumak için basit ve etkili yöntemler sunar. Ek özellikler arayan kullanıcılar diğer sürümlere geçiş yapabilir.

Bitdefender Antivirus Free Edition Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.8.20
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here