Bitdefender Adware Removal Tool

0
430
Ücretsiz | 46.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

Bitdefender Adware Removal Tool, bilgisayarınızda bulunan reklam yazılımları ve istenmeyen bileşenleri taradığında yalnızca birkaç tıklama ile araç çubuklarını veya tarayıcı eklentilerini hızlı bir şekilde kaldırmasını sağlayan güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Reklam Yazılımlarını Kaldırma Programı

İnternet’ten indirdiğiniz bazı uygulamalar, geliştirici için ek gelir elde etme girişiminde adware ile paketlenmiştir. Genellikle bu, reklam banner’ları biçiminde gelir, ancak tarayıcınızın varsayılan ayarlarını değiştirme veya yazarlarına gelir getiren üçüncü taraf bileşenleri yüklemeniz önerilebilir.

Bitdefender Adware Removal Tool, bu tür programlardan kurtulmanıza ve bilgisayarınızı gerçekten ihtiyacınız olmayan programlardan uzak tutmanıza yardımcı olan basit bir yardımcı programdır.

Araç çubuklarını, eklentileri ve diğer istenmeyen programları kaldırın

Kullanımı, sezgisel arayüzü ve açık seçenekleri sayesinde kolaydır. Kurulum gerektirmez, bu nedenle uygulamayı başlattığınızda bilgisayarınızı taramaya devam edebilirsiniz.

Bitdefender Adware Removal Tool, tarama araç çubuklarını, eklentilerini ve bilgisayarınızın işleyişini etkileyebilecek diğer benzer bileşenleri yükleyen reklam yazılımını bulmaya çalışan tüm bilgisayarı tarar. Tarama sırasında ilerleme ve istatistiksel verileri görebilir veya bir düğmeye basarak işlemi durdurabilirsiniz.

Silmek istediğiniz programları seçin

Sponsorlu Bağlantılar

Potansiyel olarak tehlikeli olarak tespit edilen tüm programlar ve bileşenler, Bitdefender Adware Removal Tool’un kaldırmasını istediğiniz program ve bileşenleri seçmenizi sağlayan organize bir tabloda görüntülenir. Bu nedenle, uygulamanın talimatları sürece herhangi bir dosya silinmez.

Bazı reklam bileşenleri veya araç çubuklarının tamamen kaldırılması, bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı gerektirebilir. İşlem tamamlandıktan sonra, taranan, bulunan ve silinen dosyaların sayısıyla ilgili istatistiksel verileri görüntüleyebilirsiniz.

Reklam bileşenlerini bulun ve imha edin

Sizin izniniz olmadan kurulan araç çubukları ve diğer bileşenler bilgisayarınızı yavaşlatabilir, sistem performansını düşürebilir ve depolama alanını düşürebilir. Bitdefender’ın son teknoloji tarama teknolojisinden faydalanan Bitdefender Adware Removal Tool, bilgisayarınıza yüklemek istemeyebileceğiniz programları kolaylıkla belirleyebilir, böylece çok fazla çaba göstermeden hepsinden kurtulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, bunun kalıcı bir güvenlik çözümünün yerini alamayacağını lütfen unutmayın.

Bitdefender Adware Removal Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1.8.1668
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here