Bitdefender 60-Second Virus Scanner

0
503
Ücretsiz | 156 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Bitdefender 60-Second Virus Scanner, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım için hızlı bir şekilde kontrol eden ve rapor veren, sorunları ortadan kaldıran Bitdefender’dan bulut virüsü tarayıcı programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs Temizleme Programı

Bitdefender 60-Second Virus Scanner bilgisayarınızda taramalar gerçekleştiren ciddi bir kötü amaçlı yazılımdan koruma programıdır.

Bitdefender 60-Second Virus Scanner, halihazırda bilgisayarınızda bulunan virüsten koruma çözümüne ek bir koruma katmanı olarak görülebilir. Kötü amaçlı yazılımın çoğunu algılarken bununla başa çıkacak araçlara sahip değildir.

Bilgisayarınızda bir antivirüs çözümü bulunduruyorsanız Bitdefender 60-Second Virus Scanner sistem bütünlüğünü tehlikeye atabilecek bir kod algılarsa, seçenekleri gözden geçirmenizi sağlar.

Bitdefender 60-Second Virus Scanner hızlı hareket eden ve uzmanlaşmış yazılımlar tarafından dayatılan tüm güvenlikten kaçınarak bilgisayara giren kötü amaçlı yazılımları size bildiren bir bulut antivirüs çözümü değildir. Kalıcı bir çözüm olarak görülemez, ancak perspektifin değişmesine yol açan geçici bir çözüm olarak görülebilir.

Bitdefender 60-Second Virus Scanner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.3.76
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here