BitComet

0
819
Ücretsiz | 1.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

BitComet, HTTP / FTP ve BitTorrent teknolojisi ile yüksek hızda dosyaları indirmenize, Torrent dosyası paylaşmanıza ve dahili bir virüs tarayıcısı kullanmanıza olanak tanıyan Türkçe ve ücretsiz bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Türkçe Torrent Dosyası İndirme Yöneticisi

BitComet, BitTorrent dosya paylaşım protokolünü en iyi şekilde kullanmanıza, sistem kaynakları üzerinde makul bir etki yaratan yüksek indirme hızlarıyla dosya indirmeye yardımcı olan bir BitTorrent / HTTP / FTP istemcisidir.

BitComet, bu kategorideki en iyi programlar arasında yer alıyor, ancak kullanıcı beklentilerini karşılamak için rakipleri ile hala mücadele ediyor. Diğer tüm BitTorrent istemcileri gibi temel amacı çok yüksek hızlarda dosya indirmektir ve bunu başarılı bir şekilde gerçekleştirir. BitComet’i benzer istemcilerden ayıran şey, istikrarı, HTTP / FTP, torrent değişimi ve anonim indirmeler için destek sunmasıdır.

Bilindik bir arayüzü vardır. Arayüzün orijinal bir tasarıma sahip olmadığı, diğer torrent programlarına çok benzediğini söyleyebiliriz.

Programın çok bölümlü indirme, indirilen dosyayı durdurup hızlı bir şekilde devam ettirme, bant genişliği zamanlayıcı, Akıllı Disk Önbellek ve Akıllı Bağlantı Optimizasyonu gibi özellikleri bulunur.

Torrentleri paylaş ve indirmeleri planla

Kullanıcıların en çok beğendikleri özelliklerden birisi, medya dosyalarının ilk ve son bölümlerine öncelik vermenize izin verdiği için indirme tamamlanmadan önce ön izleme yapılmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcomet ile torrent dosyalarınızı Torrent Exchange adı verilen ve aranabilir bir P2P ağı üzerinden diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Bitcomet, ücretli bir VIP özelliği aracılığıyla anonim indirme işlemlerini de desteklemektedir; böylece diğer kullanıcıların size ait olan dosya aktarımlarını izlemeleri engellenmiş olur.

Diğer özellikler Seçenekler bölümünden etkinleştirilebilir veya değiştirilebilir. Buradan, proxy, indirme görevi, Internet Explorer ve Firefox ile entegrasyon, entegre virüs tarama, indirme zamanlayıcı ve uzaktan indirme ile ilgili ayarları yapılandırabilirsiniz.

BitComet, testlerimiz sırasında dosyaları yüksek hızda her indirdiğimizde bilgisayar kaynakları üzerinde biraz ağırlık yaptı. Ancak, hız sınırlayıcı özelliği sayesinde; dosyaları indirirken bilgisayar performansının zorlanmasına engel olabilirsiniz.

BitComet Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.48
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here