BiP Messenger (Android)

0
859
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

BiP Messenger uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirerek arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilir ve hatta karşılıklı oyun oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Uygulaması

BiP Messenger uygulaması Whatsapp tarzında kullanılan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra rehberinizde (kişiler) bulunan arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir, sesli arama ve görüntülü konuşma yapabilir, konum gönderebilir ve karşılıklı olarak çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile sohbet grupları kurabilir ve toplu bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

BiP Messenger uygulamasının en çok dikkat çeken özelliği BİP’i olmayan herhangi bir telefon ya da sabit numarayı arayabiliyor olmasıdır. Üstelik bunu yaparken hiç bir ek ücret talep edilmiyor. BİP’in keşfet özelliği sayesinde uygulamanın içerisinde bulunan servisleri takip edebilirsiniz. Bunlar; BiP Spor, Sergen ile 10 Numara Muhabbet, BiP Magazin, BiP Hava Durumu ve daha fazlası…

Sponsorlu Bağlantılar

BİP uygulaması ile yapacaklarınız bunlarla sınırlı değil. Seyahat edeceğiniz ve uçağınız sizi beklediği zaman Türk Hava Yolları‘ndan online bir şekilde check-in yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza para mı göndermek istiyorsunuz? Merak etmeyin BİP bunun içinde entegre bir özellik sunmuştur. Garanti Bankası üzerinden hızlı bir şekilde para transferi yapabilirsiniz.

Çeviri özelliği sayesinde yabancı kelimeleri ya da cümleleri anında Türkçe’ye çevirebilirsiniz. Faks özelliği sayesinde anında kolay bir şekilde faks gönderebilirsiniz.

BiP Messenger uygulaması ile göndereceğiniz mesajların istediğiniz zaman karşı taraftan silinmesi ayarını yapabilirsiniz. Böylece iz bırakmadan mesajlaşmış olursunuz. Arkadaşlarınıza hazır caps gönderebilir ya da kendinize özel caps yapabilirsiniz.

BiP Messenger Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.28.12
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here