Bil ve Fethet (Android)

0
701
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Bil ve Fethet oyununu Android işletim sistemli akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz olarak indirerek Türkçe dil desteğiyle bilgi yarışması oyunu oynayabilir ve bilginiz sayesinde rakiplerinizle savaşarak stratejik hamleler yapabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Strateji Savaş ve Bilgi Yarışması Oyunu

Bil ve Fethet oyunu bilginiz ile yarışıp kaleleri, yerleri, bölgeleri şehirleri işgal edeceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur. Oyundaki bilgi yarışması ile sorulara cevap veriyor ve rakibinize ait bütün topraklı fethetmeye çalışıyorsunuz. Oyunda sorulan sorulara iki tarafta doğru cevabı veremezse en yakın cevabı verene kazanmış oluyor. Sorular karşınıza geldiğinde süreyi de hızlı bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

Bil ve Fethet oyununun ekranında gözüken Türkiye haritası üzerinden rakipleriniz ile kıyasıya bir savaş halindesiniz. Birbirinizin topraklarına göz koyarak meydan okuyabilirsiniz. Oyunda ligler ve sıralama listeleri bulunmaktadır. Bilginiz sayesinde en iyi liglerde yarışabilir ve bütün toprakların sahibi olabilirsiniz. Soylular, Şövalyeler, Savaşçılar, İsyancılar, Kurtulanlar ve Umut Verenler isimli ligler bulunmaktadır.

Oyunu online bir şekilde tanımadığınız insanlara karşı ya da kendi arkadaşlarınızla oynayabilir. Başarılı fetihler sonucu elde ettiğiniz toprakları özelleştirme şansına sahipsiniz. Ödül ve altınları toplayabilmek için topraklarındaki kaleleri ve binaları inşa et.

Bil ve Fethet (Android) Tanıtım Videosu

Bil ve Fethet (Android) Ekran Görüntüleri

Versiyon : 20170620
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here