BIGO LIVE (Android)

0
543
Ücretsiz | 31 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

BIGO LIVE, kullanıcıların insanlarla etkileşimde bulunmalarını sağlayarak çok farklı bir şekilde canlı yayın yapmalarına olanak sağlayan ücretsiz bir sosyal uygulamadır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Canlı Yayın ve Sohbet Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlar için pek çok canlı yayın yapan sosyal ağ uygulaması yoktur, ancak BIGO LIVE onlardan birisidir. Temel prensibi çok basittir. Yayına başlayın ve izleyicileri toplayın. Ayrıca onlarla konuşabilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz, işte uygulamanın özü budur.

İzleyicileri toplamak zor değil, çünkü yayın herkes tarafından kullanılabilir. BIGO LIVE oldukça az sayıda kullanıcıya sahip olduğundan, hiç vakit kaybetmeden canlı yayın yapan kullanıcıları izlemenizi sağlar. Uygulamayı başlattığınızda belirtilen bazı şeyler dışında, yayın sırasında her şeyi yapabilirsiniz.

Kullanıcılar arasında hediye göndermek veya almak mümkündür. Canlı yayınları ne zaman yayınlandığını görmek için çeşitli yayıncıları takip edebilirsiniz. BIGO LIVE canlı yayın yapma veya izleme uygulamasını cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek sizde canlı yayınlar yapmaya başlayabilirsiniz.

BIGO LIVE Özellikleri:

  • Canlı yayın yap ve takipçi topla.
  • Beğendiğiniz yayınları takip edin.
  • Bir yayın yayınlandığında haberdar olun.
  • Beğendiğiniz kişilere hediye gönderin.

BIGO LIVE Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here