BhoScanner

0
526
Editör İncelemesi
3.5

Özet

BhoScanner, bilgisayarınızdaki veya LAN üzerinden bağlanan bir bilgisayardaki BHO öğelerini (Tarayıcı Yardımcı Nesneleri) tanımlamayı amaçlayan basit ve sezgisel bir uygulamadır.

Tarayıcı Yardımcı Nesneleri Tanımlama Programı

BhoScanner, bilgisayar programlarında deneyimi az olan kullanıcılar tarafından bile sorunsuz bir şekilde kullanılabilir ve özellikleri kolay bir şekilde belirlenebilir.

Kısa bir kurulum işleminden sonra, BhoScanner’ın arayüzünü temsil eden, iyi tanımlanmış bir düzenle standart bir pencere ile karşılaşacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yani, tek yapmanız gereken IP adresinizi yazmak ve BhoScanner’ın bir tarama prosedürü gerçekleştirmesine izin vermek. Bir bilgisayarı uzaktan taramak istiyorsanız, güvenlik önlemlerini atlamak için yönetici kullanıcı adını ve parolasını kullanmanız gerekir.

Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, her BHO için kimliği, türü, dosya yolunu, açıklamasını ve URL’sini kontrol edebilirsiniz. Her nesne hakkında ek bilgi edinebilir, bir satırı veya tüm öğeleri Pano’ya kopyalayabilir ve ayrıca, daha ileri analiz için listeyi düz metin belgesine (TXT biçimi) kaydedebilirsiniz.

Program, çok düşük miktarda CPU ve sistem belleği üzerinde çalışır, bu nedenle diğer aktif süreçlerin çalışma süresine müdahale etmez. Tuş vuruşlarına ve fare olaylarına karşı çok hassastır ve bir tarama işini çabucak bitirir. Testlerimiz de programın çalışmasına yönelik herhangi bir hataya rastlamadık. BhoScanner çok becerikli olmasa da, kullanıcılara sistemlerinde BHO’ları tespit etmek için hızlı ve etkili bir çözüm sunar.

BhoScanner Ekran Görüntüleri

Versiyon :
Dil :
Sistem :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here